ostrzeżenie

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
ostrzeżenie

12 paź 2014 20:55

Jeśli nie chcesz być potraktowany w sposób chamski przez bydło właścicielskie firmy DUBAJ i usłyszeć, abyś skoczyła na chuj i spierdalała ,nie korzystaj z ich usług.
mamala
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: ostrzeżenie

15 paź 2014 20:52

Tu kolejna firma która sama nie wie gdzie jeździ, na stronie piszą że jeżdzą do Danii a umieścili flage Norwegii.
Załączniki
received_371245786371817.jpeg.jpg
received_371245786371817.jpeg.jpg (17.85KiB)Przejrzano 5956 razy
karoxx
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

OSTRZEGAM wszystkich przed firmą przewozową seventour!!!

05 sty 2015 01:37

Witam, chciałam ostrzec WSZYSTKICH przed firmą przewozową seven tour. Właściciel owej firmy jest zwykłym naciągaczem i chamem! Miałam już dwie niemiłe sytuacje z tą osobą i po rozmowie z innymi osobami korzystającymi z przewozów transportowych dowiedziałam się, że to standard z tą firmą!
Pierwszy raz po uzgodnieniu ceny przewozu paczki (ze szczegółowym podaniem kg. i cm.). Po przyjechaniu na miejsce z paczką zażądał większej sumy, bo rzekomo źle przeliczył koszt i jeżeli nie dopłacimy to nie dostaniemy paczki!!!!
Drugi raz korzystając z usług firmy Dubaj i uzgodnieniu godziny odbioru przesyłki na 7 rano. O 4 rano!!! zjawił się cham z seven tour!!! W bardzo podminowanym nastroju i bez dzień dobry, bez niczego oznajmił, że przyjechał po telewizor! Po poproszeniu go o dokument, iż świadczy usługi innej firmie, bądź pokazaniu dowodu lub innego dokumentu, iż pracuje w firmie przewozowej (nikt nas nie powiadomił, iż przewoźnik przyjedzie 3 godziny wcześniej a już tym bardziej, że będzie z innej firmy, w dodatku bus był nieoznakowany!!!!!) zaczął drzeć się na nas, że on ma gdzieś co my myślimy, że on nie ma czasu na takie bzdury jak legitymowanie się, że to są kpiny i jeśli nie damy mu telewizora w tej chwili to on jedzie i ma to gdzieś!!! Przy pakowaniu telewizora do busa nasłuchaliśmy się narzekań, przekleństw, złości i krzyków, gdy nie zgodziliśmy się, żeby telewizor jechał w pozycji leżącej (65 cali)!!!!! Telewizor mieliśmy specjalnie zabezpieczony na palecie do dalekiego transportu. Upierał się, że nic się nie stanie jak będzie leżał, że robił tak już niejednokrotnie i że wszystko było ok a my robimy mu problemy!!! Ostrzegam wszystkich dobrych ludzi przed tym chamem!!!
phoenix
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: ostrzeżenie

14 sty 2015 15:04

Witajcie, z firmą speedygonzales jechałem z Esbjerg do Gliwic z adresu na adres 17 godzin, miał przyjechać vw t5, przyjechał opel jak u innych przewoźników padaczka, dvd które nie miało głosu wifi miało działać w Polsce ale nie doczekałem się bo miałem drugą przesiadkę do osobówki ponieważ inny kierowca tej firmy wlał benzynę zamiast ON (doświadczeni kierowcy) Tak naprawdę sama nazwa już odstrasza (szkoda że nie struś pędziwiatr), ale skusiłem się z adresu na adres i to był błąd człowiek całe życie się uczy. Nie polecam
benderowicz
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: ostrzeżenie

14 sty 2015 22:23

Po ostatnich niepzjemnch doswiatczeniach z firma Dunczyk pojechalam tym razem Jutlandtour Grzegorz Kowalewski . Jechlam z dwojka dzieci z danii do polski i z powrotem .Bardzo spokojnie, dzieci mogly pobiegac, przerwy byly dostosowane do naszych potrzeb i innch pasazerow .Tak jak w ogloszeniu zdomu do domu .
Kolega jechal do mnie w grudniu tez byl zadowolony .Polecam kazdemu kto mieszka na jutlandi
ks150973
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: ostrzeżenie

15 sty 2015 13:46

Hejka
I ja coś napiszę, zamówiłem busa w firmie X miał być duży komfortowy itd, odbierał mnie bus z firmy Y mały brak miejsca na nogi (mam 188cm wysokości) miałem w połowie Niemiec przesiadkę do firmy Z taki sam bus jak poprzedni, celowo nie piszę nazw firm bo mam wracać za tydzień jeżeli sytuacja się powtórzy to podam nazwy tych firm. Zauważyłem ostatnio że przewoźnikom poprzewracało się w głowie. Tylko kasa się liczy, a pasażerowie niech się cieszą że jadą.
ignacy
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: ostrzeżenie

16 maja 2015 11:26

Witam firma Woman nalezaca do pana Wojtka Ze Slupska tez jest do bani .... zwlaszcza czas podrozy a tak slodko sie reklamuje .Czy dostal ktos paragon za przejazd .................. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Saraah
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości