Skuteczna nauka języka duńskiego z afirmacjami mp3

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
Skuteczna nauka języka duńskiego z afirmacjami mp3

12 gru 2014 13:18

Cześć. Uczę się duńskiego już kilka miesięcy, ale nie jestem do końca zadowolona z efektów nauki w szkole językowej. Pomyślałam, że przyda mi się jakaś pomoc i zaczęłam szukać alternatywy dla tradycyjnej nauki. Znalazłam w internecie system afirmacji mp3 do nauki, ale zastanawiam się, czy to w ogóle zadziała. A Wy próbowaliście czegoś takiego? Możecie podzielić się opiniami i ewentualnymi efektami?
alfaalfa
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Skuteczna nauka języka duńskiego z afirmacjami mp3

19 gru 2014 12:08

Cześć. Współpracowałam kiedyś z firmą amerykańską, która zajmowała się produkcją tego typu afirmacji, teraz widzę że to się ciągle popularyzuje w Polsce i wśród polskojęzycznej publiki ;)

Opowiem Ci mniej więcej na czym takie afirmacje polegają.

Ty szukasz afirmacji do nauki języków - afirmacji wspomagających naukę języków.
Zatem trzeba tak Cię zaprogramować aby dany język obcy był dla Ciebie czymś naturalnym, fajnym, bardzo potrzebnym. Musisz wstać rano i pierwsze o czym pomyślisz, to o tym jak byś powiedziała dane słowo w obcym języku.

Jak idziesz ulicą, to odruchowo będziesz pozdrawiać ludzi w tym właśnie języku, a gdy nie znasz jakiegoś słówka, to oszalejesz póki go nie zapamiętasz. Tak właśnie działają afirmacje mp3 ;)
patka30
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Skuteczna nauka języka duńskiego z afirmacjami mp3

02 sty 2015 22:36

Skuteczna nauka jezyka dunskiego sa kontakty z Dunczykami, dunska telewizja, dunskie gazety itp. Nauka z papierami, egzaminami, macierzynskim w miedzyczasie zajela mi 18 miesiecy... Zdalam co dalo sie tutaj zdac (studieprøve 2 & 3), skonczylam studia (po dunsku) i mam swietna prace... Bez afirmacji... Kontakt z ludzmi i jezykiem zawsze jest i byl numerem 1.

Pozdrawiam
Moni
moni
Posty:31
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Skuteczna nauka języka duńskiego z afirmacjami mp3

08 sty 2015 13:16

Nomi, w takim razie pogratulować mobilizacji. Ja niestety nie mam w sobie tyle samozaparcia, dlatego właśnie szukam czegoś, co zmieni we mnie podejście i przekonania, bo o to w afirmacjach chodzi.

Nie ma nic nowego w nauce - trzeba się uczyć, ćwiczyć, mówić, słuchać - AMERYKA...

To samo z odchudzaniem (wystarczy mieć bilans kaloryczny, poruszać się pół godziny dziennie i voila). A mimo tego ludzie sobie nie radzą z tymi kwestiami i stąd afirmacje mp3.
alfaalfa
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Skuteczna nauka języka duńskiego z afirmacjami mp3

22 sty 2015 23:20

Pewnie masz racje. Trzeba znalezc cos co "dziala" u Ciebie. Nigdy nie myslalam, ze mam tyle samozaparcia i konsekwencji, ale moim mottem stalo sie "nic o mnie beze mnie" kiedy znalazlam sie w Danii. Po 3 latach tutaj, kiedy nadal bylam jedna noga w Polsce a druga w Danii postanowilam wybrac. Nigdy nie bedziesz zadowolona jesli jestes rozdarta... Moja polskosc nie stracila na wyborze, nadal biore to co ja uwazam za dobre z polskiej i dunskiej strony, zdecydowalam jednak gdzie chce budowac moja moja przyszlosc... Jestem tuaj juz 15 lat i nigdy nie zalowalam mojej decyzji :) Aby nauczyc sie dunskiego i zrozumiec Dunczykow trzeba tu byc i miec sporo z nimi wspolnego :) Zycze powodzenia...
moni
Posty:31
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości