MAKIJAŻ PERMANENTNY!

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
MAKIJAŻ PERMANENTNY!

21 cze 2015 22:11

Czy ktoś w Kopenhadze wykonuje makijaż permanentny? Czy jest ktoś zainteresowany? Słyszałyście Panie o wieczorkach z makijażem permanentnym w Berlinie i Londynie ? Tak to się dzieje! A teraz czas na Kopenhagę! :D
Pozdrawiam Beata
abatka.h@wp.pl
abatka
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: MAKIJAŻ PERMANENTNY!

06 lis 2015 12:00

Cześć! Tak, są takie wieczorki w różnych państwach i miastach. Niemniej cena jest ciagle wysoka;/ dla porownania w Danii koszt makijażu permanentnego to ok 5.000 DKK kreska górna i dolna. W Polsce to koszt ok 400 PLN za kreske górna.

Mam propozycje:) możemy zorganizować taki wyjazd z Danii do Polski dla wszystkich zainteresowanych Pań i zrobić wieczór makijażu permanentnego z dodatkowymi zabiegami na twarz, masażem , fryzjer, bra fitting:) itp.

Czy ktoś z was byłby tym zainteresowany?
Jestem w stanie pomóc przy organizacji takiego eventu, ponieważ zajmuje się turystyką przyjazdową na codzień *bardziej medycznąw tym dentystyczną i laserową korekcją wzroku.

ALE mam możliwośc negocjować specjalne ceny właśnie w klinice medycyny estetycznej dla naszych klientów, do tego zakwaterowanie np. w apartamencie, żeby czuć się swobodnie, bądź hotelu w centrum Gdańska.

Poniżej kontakt do mnie. Dajcie proszę znać czy jesteście zainteresowane takim eventem, ile osób, i jaki termin :)

luczynska@velcure.com ,0048501013261,

Przykładowy pakiet wyjazdu dla jedej osoby z makijażem permanentnym:
http://velcure.com/pl/makijaz-permanentny-w-2-dni/
MartaLL
Posty:4
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości