Uwaga na JobSupply i Blue Collar

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
Uwaga na JobSupply i Blue Collar

04 paź 2015 14:25

Zastanów się dwa razy, zanim zdecydujesz się na korzystanie z ich pośrednictwa. Jeżeli już się zdecydujesz, przeczytaj BARDZO dokładnie tę umowę o pracę, którą Ci zaproponują.

O pracę w fabrykach rybnych możesz sie starać sam/sama i bezpośrednio.

Ale uważaj, praca jest zabójczo ciężka, w Outrup rządzi polskamafia i jest mnóstwo konfliktów. W innych fabrykach w Esbjergu też nie jest zbyt różowo.
samotny1707
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Uwaga na JobSupply i Blue Collar

10 paź 2015 18:50

Witam
Na początku zgadzam się z kolegą i muszę przyznać mu rację. Początkowo nie zgadzałem sie z opinią internautów, gdyż twierdziłem, że same negatywy pochodzą od osób którym się nie powiodło w tej agencji. Ja zaliczam się do aktualnych jej pracowników ale z przykrością muszę stwierdzić,że niestety oszustwa wychodzą nawet na wypłacie, potrącaja zaliczki czasami wyższe na odcinku od wypłaty aniżeli faktycznie je pobrali, także polecam sprawdzanie ich. Co wypłata wychodzą nowe nazwijmy to cyrki. Wymyślają jakieś zawyżone koszty itp BNiestety jestem tu chwilowo i po bliższym zapoznaniu stwierdzam całkowity brak zaufania w porównaniu do innych agencji. To co proponuja na piśmie odbiega od rzeczywistości.
Pozdrawiam i ostrzegam
luki8225
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości