przedszkole

Porady, dyskusje na temat.BEZ OGŁOSZEŃ
przedszkole

17 wrz 2014 18:10

witam poszukuje przedszkola dla mojej 3 letniej coreczki tylko takiej gdzie sa polskie dzieci lub polscy pedagodzy gdzyz probowalismy dunskiego przedszkola i nie wypalilo corka jest zabubiona i przestraszona wiec chcemy zmienic przedszkole.bede wdzieczny za pomoc w namiarach na jakies :)pozdrawiam :)
kris3006
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: przedszkole

18 wrz 2014 21:24

A to przedszkole ma byc w Ålborg czy w Padborgu?

Zarty na bok - polski pedagog nie bedzie z twoja córka rozmawial po polsku tylko po dunsku. Wazne jest zby córka oswoila sie z jezykiem a nie zeby bariere jeszcze poglebiac.

Czy inne polskie dzieci beda chcialy sie z nia bawic? Nie wiem, moze inne znaja juz troche jezyk i jest im wszystko jedno, dobrzy pedagodzy tez beda zwracali uwage zeby dzieci nie zbijaly sie w jedna obcojezyczna grupe.

A moze nie jezyk jest problemem a córki trudnosci z przystosowaniem sie do wiekszej grupy? Moze byla w domu , tylko z mama przez 3 latka - no cóz teraz musi ta izolacje nadrobic. Moze to rodzice sa przerazeni ze córka musi sobie sama radzic?

Nie wiem.

Porozmawiajcie najpierw z pedagogami w przedszkolu - jakie oni widza rozwiazanie, co mówia w zlobku?
micekace
Posty:5
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Rodzina/Zdrowie/Zasiłki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości