Wyprowadzka z domu w wieku 17 lat

Wyprowadzka z domu w wieku 17 lat

24 paź 2014 17:24

Witam wszystkich!

Mam nadzieję, że nie ma nigdzie takiego tematu, chyba przeszukałam już wszystko, więc mam nadzieję, że się nie powtarzam, ale naprawdę potrzebuję pomocy.

Otóż problem polega na tym, że muszę się wyprowadzić jak najszybciej z domu. Problem jest dosyć delikatny, ale ogólnie chodzi o to, że nie mieszkam z obojgiem rodziców i "ktoś" nie wyraża zgody na to bym dalej z nimi mieszkała...

Tak więc, pytanie polega na tym co muszę zrobić, aby mieszkać sama? Wiem, że muszę znaleźć pracę, już nad tym pracuję, ale co oprócz tego? Bowiem jestem tu zameldowana na zasadzie łącznia rodzin, więc będę musiała to napewno zmienić jak najszybciej gdyż pewnie zostanę wymeldowana...

Wiem, że można się w Danii wyprowadzać od 15 roku życia także z tym nie powinno być problemu. Zostało mi jeszcze 1.5 roku szkoły i wtedy napewno wyjeżdżam, to już mam załatwione. Wyjechałabym odrazu, ale jestem w szkole IB która ma taki system, ze po przeprowadzce musiałabym powtarzać rok, a chciałabym tego uniknąć.

Naprawdę potrzebuję pomocy, więc wolałabym żeby osoby, które chcą napisać coś nie miłego powstrzymały się od tego, gdyż sprawa jest naprawdę poważna. Bardzo, ale to bardzo potrzebuję pomocy, także proszę o jakiekolwiek rady. Błagam!
Natalie Sanchéz
natsanchez8
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Wyprowadzka z domu w wieku 17 lat

02 sty 2015 23:18

Jesli masz pobyt staly... Nie powinno byc problemu... Czy kontaktowalas sie z komuna i przedstawilas Twoja sytuacje tak jak jest teraz? Domyslam sie, ze mama jest Polka, poznala Dunczyka, ktory nagle nie ma ochoty ogladac Cie w domu... Wiem za malo aby pomoc/doradzic konkretnie... Pozdrawiam
moni
Posty:31
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Pomocy!!!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości