Lekarz w Kopenhadze

Lekarz w Kopenhadze

16 gru 2014 11:14

Witam!! Od kilku tygodni jestem w Kopenhadze, przyjechałam tutaj z siostrą żeby zacząć lepsze życie, mieszkałyśmy wcześniej przy granicy z Uk ale to nie ważne. Szukam zaufanego lekarza w Kopenhadze z którym będzie łatwo można się dogadać i jest zaufany, sprawdzony... nie znam tutaj jeszcze za wielu rzeczy, więc wolę podpytać. Mam problem z wątrobą, od jakiegoś czasu mam i odczuwam ogromny ból :// zaczęło się to przed wyjazdem ale myślałam wtedy, że to chwilowe... bardzo proszę pomóżcie idajcie jakieś namiary na kogoś dobrego o ile znacie :// pzdr!
madalena89
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Lekarz w Kopenhadze

02 sty 2015 23:08

Jest wielu lekarzy Polakow, ale jesli masz sie bardzo niedobrze... Wracaj do Polski i wylecz chora watrobe. Jesli masz prace, pobyt w Danii itp. sytuacja jest inna (jesli znasz jezyk jest rewelacyjnie)...Mam za malo informacji aby konkretnie radzic :)
moni
Posty:31
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Lekarz w Kopenhadze

19 lip 2015 23:11

Bohn-jespersen AMAGERBROGADE150,3 PRZY polskim kościele bardzo dobry lekarz i mowi po polsku
waldekp
Posty:7
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Pomocy!!!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości