Co o tym sądzisz?

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
Co o tym sądzisz?

16 cze 2009 15:25

Nazywam się Nynne Becker-Olsen i studiuje dziennikarstwo w Danii. Zrobiłam 3 minutowy film o korzyściach wynikających z przynależności do związków zawodowych w Danii.
Znajdziecie go na -
Proszę was o opinie na jego temat, szczególnie o odpowiedź na 3 pytania:
1. Co myślisz o wstąpieniu do związków po obejrzeniu filmu?
2. Czy coś było niezrozumiałe?
3. Czy film był dobry czy zły?

Będę bardzo wdzięczna za wasze komentarze, pomoże mi to w egzaminie.

Pozdrawiam
Nynne Becker-Olsen
jan
Posty:83
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Co o tym sądzisz?

16 cze 2009 16:35

Film nie opowiada niestety o dobrodziejstwach wynikajacych z przynaleznosci do zwiazkow,tylko historie zlamania nogi pana który mniemajac po tym jak uzywa naszej pieknej mowy polskiej nie nalezy do osob z wyższym wykształceniem.Nuda i nie stawia nas w oczach duńczykoa w dobrym swietle!!!!!Jak to twoja praca dyplomowa to zastanów sie chłopie,o zmianie tytulu na facet złamał noge!BO zwiazki sa tylko w tytule????
nina79
Posty:9
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Co o tym sądzisz?

16 cze 2009 16:37

Upssss...jestes kobieta.NO wiec przemyśl to i zastanów sie bo filmik lipa straszna.
nina79
Posty:9
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Co o tym sądzisz?

16 cze 2009 17:22

Film dobrze technicznie zrobiony, zgrabny, ladne kolory :) , ofiara sie tez dobrze nauczyla monologu.
Czy jestes swiadoma, ze wielu czlonkow ucieka z 3f? Dlaczego tutaj na forum jest wiele narzekan na 3f?
Faktem tez jest, ze dla dunczykow zwiazki zawodowe w 21 wieku to anachronizm i dlatego ta potrzeba polskiej propagandy dla 3f.
jamjurand
Posty:72
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Co o tym sądzisz?

16 cze 2009 19:09

:D hehe no pieknie... Ja jestem w zwiazkach 3f juz ponad rok :roll: ale nigdy nie potrzebowalam ich pomocy ;) mam nadzieje, ze nie bede potrzebowac... Film ok super, tylko mogliscie wziac ludzi chociazby po zawodowce :roll: mial miejsce ten no.. akcydent nie :shock: ojczyzna polszczyzna nie...
To be, or not to be... Thats is the question...
to ja
Posty:39
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:Kopenhaga

Re: Co o tym sądzisz?

16 cze 2009 19:37

Toya sloneczko,
Jesli chodzi o pomoc w jezdzie probnej 8-) zawsze, ale to zawsze ci pomoge i chyba nie tylko... ja, niestety :cry:
W dalszym ciagu blondyna czy juz blondynka (mialas joggowac)? :)
z powazaniem...
jamjurand
Posty:72
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Co o tym sądzisz?

19 cze 2009 19:09

Uwazam ze film jest dobry-opowiada historie,ktora kazdemu moze sie przytrafic-nie mam zastrzezen do bohatera filmu-wrecz przeciwnie-ma szanse dotrzec z przeslaniem do ludzi takich jak on.Ludzie z nizszym wyksztalceniem bez znajomosci jezyka, czesto nie radza sobie z egzekwowaniem swoich praw ale takze tych wlasnie ludzi najtrudniej przekonac o koniecznosci bycia zrzeszonym-jakze czesto zjezdzaja do domu oszukani,polamani i bez zadnej rekompensaty-nie stac ich na drogich adwokatow a nie bedac czlonkami zwiazku nie maja gdzie sie zwrocic ze swoim problemem-na tym forum widac to wyraznie-prosby o porade-co robic itd.-wiekszosc odpowiedzi jest jednomyslna-"idz do zwiazkow".No wlasnie - zapisz sie do zwiazkow ZANIM stracisz prace i ZANIM ulegniesz wypadkowi.
BBB
Posty:52
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Co o tym sądzisz?

25 cze 2009 09:30

witam :) ...a wiec jak na studentke dziennikarstwa film wypadl korzystnie mozna by bylo naniesc pare poprawek, choc mysle,ze to byl twoj pierwszy spot... wiadomo zbyt krotki aby moc przekazac to co naprawde bysmy chcieli...kazdy sie wypowiada tak jak potrafi acz kolwiek wiekszosc z nas potrafi tylko krytykowac innych...sztuka jest umiec zrozumiec, podkreslam zrozumiec kazdego kto chce nam cos przekazac...tu bylo wszystko zrozumiale i mnie nie interesuje jakie korzysci pan z przynaleznosci do 3f uzyskal , bo jak sam powiedzial pomoc mial i jest zadowolony... ja naleze do 3f juz czwarty rok i jestem zadowolona i zawsze moglam na nich liczyc nawet wyegzekfowali dla mnie wolne dni, ktorych szef nie chcial mi udzielic niby blachostka a jednak jeden telefon ze zwiazkow zalatwil wszystko ....kazdy z nas powinien placic zwiazki i a-kase zeby nie byl zaskoczony w razie gdyby... - takie jest moje zdanie... sadze, ze wiecej takich filmikow uswiadomilo by naszym rodakom jak wazne sa pewne przynaleznosci do zycia a 3f to tylko jeden z takich oddzialw...pozdrawiam autorke i wszystkich portalowiczow... :)
alexis 59
Posty:8
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 173 gości