UWAGA!!!Skat zarejestrowal auta z polska rejestracja w VEJLE

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
UWAGA!!!Skat zarejestrowal auta z polska rejestracja w VEJLE

01 lip 2009 22:44

Dzisiaj pracownicy Skatu rejestrowali polskie samochody na parkingach w Vejle. W wycieraczki aut wsadzili informacje o obowiazku rejestracji w Danii. Daja 14 dni czasu. Po 14 dniach beda konsekwencje :o .
Przezyj dzien dzisiejszy tak jakby byl pierwszym dniem w nastepnym etapie twojego zycia.
Awatar użytkownika
solskin
Posty:5
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Awatar użytkownika
edidk
Posty:166
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
miroslawk
Posty:32
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: UWAGA!!!Skat zarejestrowal auta z polska rejestracja w VEJLE

02 lip 2009 19:48

Zarejestrowal tzn. spisal numery rejestracyjne i sfotografowal auta. Za 14 dni powtórka i beda pisac kary i zabierac auta.
Przezyj dzien dzisiejszy tak jakby byl pierwszym dniem w nastepnym etapie twojego zycia.
Awatar użytkownika
solskin
Posty:5
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
miroslawk
Posty:32
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: UWAGA!!!Skat zarejestrowal auta z polska rejestracja w VEJLE

02 lip 2009 21:13

Oj naiwnosci, pstrykli zdjecie i dali w system,jak cie szczaja za jakis czas to nie powiesz im chyba ze jestes u cioci na wczasch.Bo moze to byc za tydzien albo i za pol roku,nigdy niewiesz kiedy bedzie nastepny raz,a wtedy uwiez mi kara bedzie bolala,i nie pomoga tlumaczenia ze sie nie wiedzialo ze nie mozna jezdzic samochodem na obcych tablicach majac prace tutaj i meldunek.Niestety nieznajomosc przepisow kosztuje i tak jest w kazdym kraju.
Struś Pędziwiatr
Posty:130
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
miroslawk
Posty:32
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: UWAGA!!!Skat zarejestrowal auta z polska rejestracja w VEJLE

03 lip 2009 02:39

dzisiaj w vejle byla lapanka w okolicach portu,zatrzymali 5 aut-wiem bo znajomy to widzial z okien swojego mieszkania,takze h.u.j.n.i.a sie robi...
PUDZIAN
Posty:14
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: UWAGA!!!Skat zarejestrowal auta z polska rejestracja w VEJLE

03 lip 2009 08:00

nie trzeba było się wozić fest furami - dostali ulotkę spisali i dadzą sobie spokój. Potem przy przypadkowej kontroli wyjdzie wszystko.
Awatar użytkownika
edidk
Posty:166
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: UWAGA!!!Skat zarejestrowal auta z polska rejestracja w VEJLE

03 lip 2009 21:00

To, ze zabierali auta to chyba jest niezgodne z prawem UE. A przeciez mieszkamy w Europie. Jesli ktos nie ma meldunku tutaj i nie chce go miec, to jak ma zarejestrowac auto? Jesli komus akurat zalezy na tym, by miec meldunek w PL, bo b. czesto tam jezdzi a DK traktuje tylko jako pracodawce... to co ma taka osoba zrobic?
Ja mam akurat pozwolenie na poruszanie sie polskim autem do wrzesnia tego roku, wiec jak mnie zatrzymali to nie bylo zadnego problemu i moglam dalej jechac. Ale nie podoba mi sie to, ze zmuszaja mnie do meldunku tutaj. Ja nie wiem jak dlugo tu jeszcze bede. Moze rok, a moze miesiac? To niech mie zarejestruja auto na polski adres... moge tu kupic sobie jakies.
Moim zdaniem najlepsze bylyby jakies winiety. Placisz i jezdzisz. To jest UE a nie Azja...
Co o tym myslicie?
Bluszcz
Posty:4
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 433 gości