Porażka Porażka wstyd i hańba dla klubu pilkarskiego Brøndby

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
Porażka Porażka wstyd i hańba dla klubu pilkarskiego Brøndby

27 lip 2009 17:37

Mieszkam w Danii juz 4 lata z hakiem.
Nawciagalem sie juz duzo dunskich absurdow w urzedach, sklepach i inych.
Dzisiaj chce sie z Wami rodacy podzielic faktem ktory mnie wk....ł do bólu.
Uslyszalem w pracy od moich kolegow dunskich ze legia warszawa bedzie grala z IF Brondby w czwartek.
Jako ze lubie rozne sportowe imprezy, choc wielkim fanem futbolu nie jestem ale ze polski zespol to pomyslalem ze pojde i kupie bilety. Bylismy cala paczka niedawno na żużlu. Bylo bardzo fajnie. Super zabawa. Rewelacyjna atmosfera. Siedzielismy na trybunach przemieszani z dunczykami i popijalismy piwo wszyscy razem. POszlismy z dziewczynami naszymi, ogolnie luzik i dobra rozrywka.
No ale wracajac do rzeczy. Wchodze do sklepu klubowego Brondby IF ktory jest na stadionie tej wlasnie druzyny.
-Dzien dobry poprosze 8 biletow na mecz Legia brondby w czwartek.
-Jakas mloda blondyna mowi do mnie ze ona niestety mi nie sprzeda biletow.
Mysle sobie nie rozumie mnie czy co. Czy moj angielski jest za slaby??? A moze za dobry dla niej.
Tlumacze ze chce isc ze znajomymi na meczyk i ze nie chce siedziec na trybunie kibicow przyjezdnych z Legii, z racji tego ze idziemy z laskami naszymi, ani hardcorowych kibicow z Brondby tylko normalnie chce siedziec na trybunie gdzie bylem juz wczesniej na meczu Brondby. (na ktorym zreszta wpierd..... 1:0 w 94 chyba minucie.
Blondyna do mnie:
-Czy ma pan paszport dunski.
Ja mowie ze nie mam ale mieszkam tutaj i nawet jestem zameldowany w komunie Brondby od 3 lat.
Blond inteligencja poddala sie i zawolala kolezke ktory zaczal mi pier..lic to samo co ona.
Mysle sobie o co chodzi???
On mi mowi ze takie sa przepisy i jesli chce to moge sobie skontaktowac sie z klubem legia warszawa zeby kupic bilety.
Czy naprawde maja nas za takie dno ze w spokoju nie moge kurna kupic biletu i isc pokibicowac polskiej druzynie?
On mowi ze on wie ze to jest glupie ale musi sie trzymac zasad.
Tlumacze bęcwałowi ze mam żólta karte, dokument dunski ze zdjeciem tez. itp.
A ten lamus sie upiera i nerwowo usmiecha ze nie, ze moze mam sprobowac kupic bilet w dniu meczu jak juz wpuszczac beda. Komentuje mi burak ze kibice Legii to najgroźniejsi kibole w Europie. W tym momencie to bym chcial zeby ci wlasnie kibole wjechali durniu i rozpierdzielili ten sklep w drobny mak.


No ale teraz pytanie czy jak mnie zobacza na bramce w bialo-czerwonej koszulce to czy dostane bilety???
To kim my dla nich jestesmy?
Czy mam sie przebierac kurde za kibica Brondby zeby wejsc na mecz?
Czy mam ukrywac ze jestem Polakiem?
Szczyt kuźwa chamstwa i jeden wiecej powod zeby nie lubic klubu Brondby albo wszystkich tępych dunczykow tam pracujacych. Zreszta juz sam nie wiem. Jedyne co wiem ze narasta we mnie wielka niechec. Delikatnie mowiac.

Tak wiec pieprze to i nie pojde na ten mecz. Ani 8 czy 10 moich znajomych. Nie zaplacimy za bilety tym popaprańcom.
Maciek
siemano
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Porażka Porażka wstyd i hańba dla klubu pilkarskiego Brøndby

27 lip 2009 18:55

Są dwie możliwości:

1. Ludziki dowiedzieli o ostatnich wybrykach polskich kibicow w Irlandii Pln.

2. Ludziki ogladali na Discovery program "Football Hooligans International"... pierwsze dwa zdania... "w dzisiejszym programie Danny odwiedzi Polske... tutejsi huligani sa jednymi z najgrozniejszych na swiecie"

Wcale im sie nie dziwie, ze nie chcieli sprzedac biletow.
bez podpisu...
Awatar użytkownika
misio_99
Posty:501
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Kontaktowanie:

Re: Porażka Porażka wstyd i hańba dla klubu pilkarskiego Brøndby

27 lip 2009 19:02

Kluby boja sie zamieszek i maja bardzo ostre przepisy komu nieznajomemu mozna bilety sprzedac. Nie wiadomo tez jaka opinie maja kibice Legii. Siedzenie pomiedzy dunczykami z grupa w barwach Polski/Legii , dowodzi tez, ze jestes prawdopodobnie hmmm.. kozakiem, bezmyslnym kozakiem? Tu sa bijatyki po nieomalze kazdym meczu, zwlasza jak gospodarze zawiedli.
Probowales billetnet.dk?
jamjurand
Posty:72
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Porażka Porażka wstyd i hańba dla klubu pilkarskiego Brøndby

27 lip 2009 20:23

Byłem dzisiaj na stadionie Brondby z zamiarem zakupu biletów i mi powiedzieli że Legia dostała 1500 miejsc i tylko za ich pośrednictwem można kupic bilety na trybunie Legii.
Awatar użytkownika
nicolas16
Posty:15
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Sebek
Posty:7
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Awatar użytkownika
misio_99
Posty:501
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Kontaktowanie:

Re: Porażka Porażka wstyd i hańba dla klubu pilkarskiego Brøndby

30 lip 2009 16:35

Po przeczytaniu pierwszego postu, miałam podobne odczucia jak jego autor. Niestety moje zdanie diametralnie sie zmieniło po dzisiejszej wizycie na stadionie w celu zakupu biletów...Polscy kibole=wstyd, porazka, tragedia.... :oops: nie ma sie co dziwic ze ciezko dostac bilety, ze organizatorzy maja takie zdanie a nie inne, mozemy za to podziekowac tym którzy takie opinie wyrobili :evil: .
Mimo wszystko bedziemy probowac kupic bilety bezposrednio przed wejsciem, moze sie uda...
marcellina26102
Posty:18
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Porażka Porażka wstyd i hańba dla klubu pilkarskiego Brøndby

30 lip 2009 22:24

111 osób zatrzymanych przed i w trakcie meczu... policja nie podaje narodowości ale uważa, że aresztowani to duńczycy

http://politiken.dk/sport/fodbold/article760441.ece

3 osoby kontuzjowane na stadionie

http://politiken.dk/sport/fodbold/article760478.ece
bez podpisu...
Awatar użytkownika
misio_99
Posty:501
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Kontaktowanie:
jamjurand
Posty:72
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Awatar użytkownika
misio_99
Posty:501
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Kontaktowanie:

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości