Jak zmienić dane kontaktowe w NetBank/Nordea?!?

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
Jak zmienić dane kontaktowe w NetBank/Nordea?!?

27 sie 2009 23:53

Witam
Mam kłopot z którym nie bardzo mogę sobie poradzić...Chodzi o zmianę numeru telefonu w NetBank/Nordea na który przychodzą kody (prawdopodobnie bo jeszcze tego nie robiłem) do wykonania przelewu. Przekopałem całą stronkę demo i swoją, ale nie natrafiłem na opcje zmiany numeru. Może koś wie jak to zrobić?!? I jak dopisać adres mailowy, bo w zakładce "Min Profil" nie ma podanego...
Tomaszek
Posty:22
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:Farum/obecnie Polska
Awatar użytkownika
misio_99
Posty:501
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Kontaktowanie:

Re: Jak zmienić dane kontaktowe w NetBank/Nordea?!?

28 sie 2009 09:31

No właśnie też tak myślałem....ale po sporządzeniu przelewu zagranicznego i naciśnięciu klawisza "send" pojawia się okienko z poleceniem wpisania kodu potwierdzającego operację a ponieważ podczas uruchamiania NetBanku przychodziły SMSy do potwierdzeń to nie wiem czy nie chodzi o coś podobnego
Tomaszek
Posty:22
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:Farum/obecnie Polska

Re: Jak zmienić dane kontaktowe w NetBank/Nordea?!?

28 sie 2009 13:21

W Min netbank (po lewej) kliknij w Kundeoplysninger - pojawi sie strona z Twoimi danymi i tam jest tez mozliwosc zmiany telefonu. Kliknij na Gem- zapisz
Anna_pige
Posty:36
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:arhus

Re: Jak zmienić dane kontaktowe w NetBank/Nordea?!?

28 sie 2009 16:39

Też mam konto w Nordeanet ale jak robie przelew internetowy(zagraniczny) to nie musze wpisywać żadnego kodu tylko wpisuje moje hasło logowania i klikam "send"
slaban
Posty:62
Rejestracja:01 sty 1970 02:33
Awatar użytkownika
misio_99
Posty:501
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Kontaktowanie:

Re: Jak zmienić dane kontaktowe w NetBank/Nordea?!?

30 sie 2009 22:04

Chodziło mi o ten kod wpisywany na koniec tworzenia przelewu zagranicznego.... Dzięki za rady.
Tomaszek
Posty:22
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:Farum/obecnie Polska

Re: Jak zmienić dane kontaktowe w NetBank/Nordea?!?

31 sie 2009 18:53

No o tym właśnie pisałem :)
slaban
Posty:62
Rejestracja:01 sty 1970 02:33

Re: Jak zmienić dane kontaktowe w NetBank/Nordea?!?

08 wrz 2009 08:59

A ja nadal mam problem... :( Po zakończeniu wypisywania przelewu i zatwierdzeniu go przyciskiem "Send" pokazuje się okienko na wpisanie kodu...wpisuję więc ten z logowania i otrzymuję taki oto komunikat:
"Gennemfør overførslen ved at besvare den sms, der er sendt til din mobiltelefon.
#Svar ja, og overførslen gennemføres.
#Svar nej, og overførslen slettes.
#Foretager du dig ingenting, slettes overførslen.
#Modtager vi ikke dit svar inden kl. 10.43 slettes overførslen.
Har du ikke adgang til din mobiltelefon, kan du ringe til telefonbanken på 70 33 03 20."

Jeżeli dobrze rozumiem to MUSZĘ odpowiedzieć na SMS z banku albo tak albo nie. Inaczej polecenie przelewu jest anulowane....

dodane:
Po usunięciu w netbanku mojego nr telefonu duńskiego (polskiego nie da się wpisać bo ma za dużo cyfr) dostaję taki komunikat:
"For at få gennemført overførslen skal du ringe til telefonbanken på 70 33 03 20.
#Modtager vi ikke dit svar inden kl. 10.53 slettes overførslen.
#Foretager du dig ingenting, slettes overførslen.
Registrerer du dit mobilnummer i Netbank, kan du bekræfte fremtidige overførsler via sms."

Próbowałem porozumieć się z bankiem na podany numer ale zbyt słabo znam języki żeby to załatwić :(
Jak wam się udaje obejść konieczność odpowiedzi na SMS albo dzwonienie do Banku?!?
Tomaszek
Posty:22
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:Farum/obecnie Polska

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości