pozwolenie na antene

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
pozwolenie na antene

03 lis 2009 18:57

witam jesli nie mozna w bloku na zewnatrz np. balkonu zalozyc anteny satelitarnej to czy jest mozliwosc aby dostac takie pozwolenie ? skad je wziasc ? czy komuna wydaje takie pozwolenia?
mieliscie podobny problem i otrzymaliscie pozwolenie? pozdrawiam :)

czy np z mam teraz kablowke z YOU SEE czy moge starac sie o kanaly polskie ?
4fan
Posty:25
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: pozwolenie na antene

03 lis 2009 20:08

Jak jest z pozwoleniem nie wiem, jesli natomiast chodzi o polskie kanały z YOU SEE to zadzwon do obslugi klienta i popros o aktywacje polskich kanałow-polonia i polsat2-lipa ale z braku laku...
Kosztuje to dodatkowo ok 100dkk miesiecznie. Wazne jest tez jaki pakiet masz teraz i jaki dekoder.Nie pamietam dokładnie jakie sa koszty nowego dekodera, ale chyba ok 200dkk. Zycze powodzenia ;)
marcellina26102
Posty:18
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: pozwolenie na antene

03 lis 2009 21:40

Juz raz o tym pisalem jak mozna miec polska telewizje w innym w watku:Jest mozliwosc puszczenia sygnalu do twojego tunera-dekodera z tej samej wtyczki-gniazda co masz kablowke,musisz zadzwonic do stofy lub viasat i powinno zadzialac.A teraz uwaga cena za ta przyjemnosc to 1600 koronek,no ale satysfakcja z ogladania polskiej tv bezcenna.
Struś Pędziwiatr
Posty:130
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: pozwolenie na antene

04 lis 2009 11:17

witaj strus pedziwiatr czy ty tak zrobiles ? masz moze konkretne namiary na te telewizje ,bo dzwonie i dzwonie i jest ciezko sie z nimi skontaktowac ,czy tylko telefoniczny jest z nimi kontakt? a wiesz moze czy digital cabel oferuje taka usluge? i jak dlugo czeka sie za satysfakcja ogladania telewizji polskiej :geek: (u mnie dostawca kablówki jest you see czy to ma jakies znaczenie ,jesli digital cabel lub stofa puszcza ten sygnal ??)
4fan
Posty:25
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: pozwolenie na antene

04 lis 2009 18:18

Ja mam kablowke z canal digital a sygnal po ich kablu robila mi stofa,wydaje mi sie ze jesli jest mozliwosc u ciebie tez tak zrobic to zrobi to stofa i viasat.Musisz do nich zadzwonic i sie spytac o taka mozliwosc.
Struś Pędziwiatr
Posty:130
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości