Internet w Kopenhadze

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
Internet w Kopenhadze

05 lip 2008 19:11

Witam. Czy mógł by mi ktoś udzielić informacji w jaki sposób można korzystać z internetu na terenie Kopenhagi, Bronshoj. Chodzi mi głównie opołączenia bezpłatne przez np. wi-fi. Z góry dziękuję.
Sławek
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Internet w Kopenhadze

05 lip 2008 21:33

najlepiej zrób spacer po mieszkanku, złap sygnał, ustaw tam biurko i jesteś już w sieci. Można też popytać sąsiadów kto by Ci dał klucz sieciowy, a Ty mu odpalisz połowę za neta, to i tak dobrze na tym wyjdziesz
pomocy! pilnie szukam mieszkania w Skaevinge do 7000tys
Awatar użytkownika
wrobert11
Posty:34
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:Skaevinge

Re: Internet w Kopenhadze

06 lip 2008 10:57

A ja proponuje, jeśli masz możliwość, to zainwestuj w jakąś dobra antene WIFI i w okolicy napewno złapie Ci sygnał jakiegoś hotspota albo mieszkańca, bo pełno osób ma niezabezpieczone sieci, szczególnie jeśli mają łącze z TDC DENMARK :D:D
Ewentualnie zostaje możliwość jeśli masz sam modłu WIFI i możliwość dokręcenia anteny, to zrób ją sam. Wystarczy troche miedzi ewentualnie aluminium, ciekawy pomysł i internet. W sieci pełno jest prostych (naprawde prostych) schematow anten WIFI.
Ja sam lece na samoróbce wykręciłem dość spory zasięg. Łapie mi w zależności od pogody od 20 do 40 sieci WiFi, a nie mieszkam w dużym mieście ani centrum. Antene mam za oknem na piętrze i średnio łącze ok. 3mbit :)

Pozdrawiam
lordceltic
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości