Emigracja z rodzina

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
Re: Emigracja z rodzina

29 lip 2010 16:38

Sam kiedyś emigrowałem na tzw. rympał, ale to było kilka lat temu i były inne mozliwości. W tej chwili odradzałbym Ci takie rozwiązanie. Zwłaszcza z żoną i dzieckiem w drodze. Minimalna szansa jest, jak Ci się nie powiedzie to najwyżej wrócisz zniesmaczony i spłukany. Żona za poród w Danii będzie musiała zapłacić i to nie mało (kilka tysięcy). Zrobisz jak zechesz.
Ktosiek
Posty:34
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:København

Re: Emigracja z rodzina

15 paź 2010 18:41

Wedlug mnie realne, ale na pewno nie w tydzien czy miesiac. Jesli nie masz w Danii znajomych proponuje najpierw znalesc prace przez posrednika. Co prawda nie mozna zarobic godziwych pieniedzy, ale przynajmniej daja zakwaterowanie i na pewno bedac w Danii predzej znajdziesz prace niz szukajac z Polski. Ja bynajmniej tak zaczelam. Gdy tylko dostaniesz umowe biegnij do SKATU po CPR bo od tego sie zaczyna. Pozniej pozwolenie pozniej mieszkanie (dunski adres korespondencji jest bardzo wazny) i zolta karta. Kiedy juz otrzymasz te dokumenty mozesz sprowadzac rodzine. Pozdrawiam i zycze szczescia
kamilar1989
Posty:4
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:Esbjerg

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 386 gości