prośba...

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
prośba...

29 lis 2010 14:00

Witam.
Poszukuję osób zamieszkałych w Danii i chętnych do pomocy.
A dokładniej chodzi o informacje, ciekawostki, zdjęcia.
Potrzebuję informacji na temat systemu edukacyjnego w Danii(na poziomie przedszkola i szkoły podstawowej).
Jak wyglądają klasy, ile uczniów, w jakim wieku, kiedy wakacje, czy szkoła/przedszkole jest odpłatne...itp
Szczerze mówiąc wszytsko, co tylko możliwe..
Gdyż w ksiażkach, czasopismach...znajdę cosik na ten temat, ale nie ma to jak dowiedziec się takich informacji od kogoś, kto faktycznie w takich realich 'funkcjonuje" na co dzień.
Czy znalazł by się ktoś chętny, mogący poświęcic troszkę swojego czasu i troszkę pomóc???

Z góry dziekuję za odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie
Aneczka_J
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: prośba...

29 lis 2010 16:35

Przepraszam a do czego ci te informacje potrzebne?
niamniam
Posty:286
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: prośba...

29 lis 2010 23:52

Już się tłumaczę:P:P
Jest to zagadnienie, które muszę opracować na zajęcia(na uczelni).
Temat brzmi dokładnie: Edukacja elementarna w krajach UE. Dania.
....
i tak właśnie...a nie chcę opierac sie wyłącznie na literaturze
Aneczka_J
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: prośba...

29 lis 2010 23:53

Mam dlatego nadzieję, ze znajdzie się ktoś, komu nie sprawi to problemu:):)
a przy okazji moze dowiem się czegos więcej...czegoś ciekawego.
Pozdrawiam
Aneczka_J
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: prośba...

01 gru 2010 22:37

Cóż.. o samym systemie edukacji niech wypowiedzą się inni.
Ja tylko w 2 zdaniach napiszę iż nawet osoby które ukończyły tutaj studia mają często poziom wiedzy maksymalnie na poziomie ostatniej klasy podstawówki w Polsce (oczywiście nie wszyscy ale podejrzewm że większość). Dla Duńczyków świat kończy się na Tysklandzie i Szwecji.
Teraz powinien nastąpić długi monolog na temat niedokształcenia Duńczyków - ale już za bardzo jestem śpiący :)
A ja się cieszę bo wygrałem w tym tygodniu "ciast(k)o" piątkowe - tak jakoś nagle pojawiła się dyskusja na tematy związane z astronomią (choć też nie jestem tutaj specem ;) ) - założyłem się ze swoim szefem iż nasze słońce to też gwiazda (w co do tej pory mi nie wierzy mimo że mu nawet linki po duńsku w necie podesłałem aby się trochę doedukował ;) ). Jakiś miesiąc temu uświadomiłem mu że już nie ma Czechosłowacji i że Słowacja to zupełnie coś innego niż Słowenia :)
jakotako
Posty:22
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: prośba...

02 gru 2010 18:57

Proszę, odpowiadajcie na temat. Dziewczyna się uprzejmie pyta. Dyskusje na inne tematy proponuje otworzyć w innym wątku. To co było zostało usunięte.
Admin
admin
Administrator
Posty:31
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: prośba...

03 gru 2010 19:58

Aneczko, czy w przypadku takiego tytułu pracy dyplomowej, nie powinnaś przypadkiem przyjechać tutaj, porozmawiać z ludźmi na żywo, żeby mieć materiał "do badań"..?
milky
Posty:91
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości