Wielki konkurs dla dzieci i młodzieży o emigracji!

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
Wielki konkurs dla dzieci i młodzieży o emigracji!

13 lut 2011 12:01

Dokąd jedziemy, mamo? - Wielki konkurs dla dzieci i młodzieży o emigracji!

1.Nie mogę wymazać tych dni z pamięci…
Opowiedz o swojej przeprowadzce do Danii, wykorzystując m.in. opis przeżyć wewnętrznych.

2.Rodzice zapewniali, że w Danii będzie jak w raju…
Napisz list do kolegi/koleżanki z Polski.

3.Wielka podróż do krainy Dunów.
Napisz w formie bajki o swojej podróży do Danii, bądź pobycie tutaj. Pamiętaj o postaciach fantastycznych!

4.Życie w Danii jest pełne niespodzianek! – opowiadanie.

5. O moim pobycie w Danii mogę mówić bez końca – forma wypowiedzi dowolna.

6. Tak trudno się z tym pogodzić!
Jesteś korespondentem zagranicznym. Napisz list do redakcji o tym, co najbardziej nurtuje Cię w Danii.

7. Przeprowadź z kolegą/koleżanką wywiad na temat „Dobre i złe strony emigracji”.

8. Dania dzień po dniu! - kartki z mojego pamiętnika.

Wybierz jeden z podanych tematów (jeśli nie możesz się zdecydować, wybierz dwa). Pracę podpisz imieniem i nazwiskiem, napisz ile masz lat i z jakiej miejscowości w Polsce pochodzisz, a w jakiej obecnie mieszkasz w Danii. Jeśli nie chcesz ujawniać tych informacji podpisz pracę pseudonimem.
Prace można przesłać e-meilem : jkzbroja@tlen.pl

Najlepsze prace zostaną wydrukowane w gazecie Polonia.dk, przewidziana jest też nagroda dla osoby, której wypowiedź uznana zostanie przez redakcję za najciekawszą.
Prosimy również o adnotację na końcu: zgadzam się, żeby moja praca była opublikowana w książce, zarówno w Polsce, jak i w Danii.
PRACE MOŻNA PRZESYŁAĆ DO 31 MAJA

* Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży do lat 18.
Admin
admin
Administrator
Posty:31
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 116 gości