POMOCNA DŁOŃ POLAKA RODAKA

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
Re: POMOCNA DŁOŃ POLAKA RODAKA

30 mar 2011 12:06

ludzie nie znaja granic....
tak jak piszesz praca 7 dni w tygodniu,mieszkanie po kilku w jednym domu(bo tanio),
mam sasiadow ktorzy chca w Dani mieszkac na stale....a wszystko kupija w Polsce nawet POTRAFIA
PRZYWIEZC 30 BOCHENKOW (do zamrozenia) CHLEBA hehe zenada i jezdzic dobra fura na polskich blachach...
ale przeciez chca byc w Dani na stale hehe
polka21
Posty:14
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: POMOCNA DŁOŃ POLAKA RODAKA

30 mar 2011 13:08

Więc sama widzisz do czego potrafią być ludzie zdolni . Sam jak jechałem do Danii pierwszym razem to wziełem troszke jedzenia z Polski ale jak zobaczyłem jakie są ceny w netto lub w aldim to stwierdziłem że się nie opłaca wozić z Polski , No ale w wiekzości moich znajomych to potrafili zabrać ze sobą worki z ziemniakami żeby było taniej i tak za każdym razem jak by mogli to by jeszcze świnie na dach przyczepili . :roll: chociaż widziałem wariata z wersalką na dachu .
Ceny w Danii jeśli chodzi o żywność są porównywalne z Polskimi więc czy opłaca się zabierać zamrożone mięso ? wiadomo że jak ktoś będzie jechał np z Warszawy do Danii to zanim dojedzie mięso zdąży się rozmrozić . Ale tam ważne że jest . Śmiszy mnie to jak ktoś przywiezie z Polski chleb albo kiełbase i mówi do znajomych spróbujcie Polskiej kiełbasy , chleba . A czym się różni Polski od Duńskiego chleba czy kiełbasa pewnie świnia z Polski ma inny kolor oczu .
lukasz_dk
Posty:7
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: POMOCNA DŁOŃ POLAKA RODAKA

02 kwie 2011 05:56

I co w tym złego polka 21, że wiozą z Polski po 30 bochenków? Przeszkadza Ci? Wejdź na pudelka może i tam się wyżal co kto przywozi we własnym samochodzie na polskich tablicach, a może Ty wyglądasz codziennie przez okno po czym spisujesz na karteczkę numery i dajesz info do skata? Może jakaś zazdrosna jesteś?

Łukasz DK po co Ty w ogóle założyłeś ten temat? Po 1 zastanów się co wypisujesz bo aż mi się rzygać chce jak czytam te Twoje głupoty. Ja się dziwię, że Ty po polsku potrafisz pisać, że jeszcze nie zapomniałeś światowy karierowiczu ;] bo jak nie odróżniasz polskiej kiełbasy od duńskiej (jeśli takowa istnieje) no chyba, że masz na myśli te białe kupsko zwinięte w kłębuszek ale cóż. Chcesz pomagać? Pomagaj! tylko nie wmawiaj ludziom o jakimś rewanżu, bo myślę, że każdy z nas wie komu pomóc i na pewno nie jednej osobie pomógł.
czerson
Posty:6
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: POMOCNA DŁOŃ POLAKA RODAKA

02 kwie 2011 19:39

pytasz sie co w tym zlego????
oczywiecie nie mam nic do polakow ktorzy maja rodziny w Polsce i tu przyjezdzaja zarobic i zyja tu tanim kosztem!

ALE JEZELI KTOS MOWI MI ZE POLSKE MA W DUPI.......I NIE CHCE MIEC Z NIA NIGDY JUZ NIC WSPOLNEGO
TO PRZEPRASZAM BARDZO DLACZEGO NIE KUPI TU AUTA NA DUNSKICH BLACHACH ALBO NIE PRZEJESTRUJE SWOJEGO
BO CO PODATKI ZA DUZE,JEDZENIE ZA DROGIE TAKKK???LEPIEJ TU SIE WOZIC DOBRA FURA NA POLSKICH BLACHACH NIECH WIDZA ZE MI SIE POWODZI A ZE W DOMU NIE MA CZASAMI CO DO GARKA WLOZYC BO PRACA BYLE JAKA NP PRZEZ AGENCJE TO PRZECIEZ NIKT NIE WIDZI WAZNE ZE RODZINA W POLSCE WIE ZE MIESZKAM W DANI I MI SIE NIEZLE POWODZI BO PRZECIEZ MUSI SKORO MIESZKAM ZZA GRANIACA!!!!!!

PROSZE BARDZO ZAWSZE MOZNA WROCIC DO POLSKI!!!!I TAM WOZIC SIE SWOIMI FURAMI!!!!!!!!!!
polka21
Posty:14
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: POMOCNA DŁOŃ POLAKA RODAKA

05 kwie 2011 00:11

Polka21 Ja mam 2 samochody duński i właśnie polski fura na wypasie i co teraz mi powiesz? A nie pomyślałaś o tym, że np. komuś bardziej smakuje polski chleb niż to duńskie badziejstwo?? Przecież to Wy wypisujecie o porównywalnych cenach aldi netto.. itp.
Normalny człowiek jak ma okazję przywieść z Polski coś co mu bardziej podchodzi niż duńskie to chyba oczywiste, że przywiezie.
Ja np. wole jednak bardziej przywieść z Polski 5kg kiełbasy z masarni niż żreć ten kłębek spocony pod tą folią :/

Daj spokój z wypisywaniem takich głupot. Twój kolega Łukasz już chyba zrezygnował albo pomaga ludziom, którzy oczekują rewanżu.
czerson
Posty:6
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: POMOCNA DŁOŃ POLAKA RODAKA

05 kwie 2011 08:54

O czym wy tu piszecie :?: Duńczycy tak samo jak i Polacy dzielą się na pracowitych i nierobów, w mojej firmie a jest to jedna z największych w Dk jebią że czasami sam ich podziwiam,walą nadgodziny,soboty,niedziele.......... gdzie wyście się uchowali :lol: .
Chleb z Polski.....oczywiście bo jest smaczniejszy i po odmrożeniu jeśli się ma gdzie zamrozić jest świeżutki i pyszny.Podejrzewam a nawet jestem pewien że wyśmiewającym jest amator/ka tostowego bo taniej, a zamrażalka za dużo pradu :lol: :lol:
Co do tematu wątku to nigdy,za żadne skarby żadnemu rodakowi,na 100 może jeden pożądny by się znalazł,ale czy warto....
Awatar użytkownika
marcinpop
Posty:31
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: POMOCNA DŁOŃ POLAKA RODAKA

06 kwie 2011 12:48

Czerson: i co myslisz ze jestes madrzejszy od SKATU czy od Policji, wiem co kombinujesz: dunskim samochodem jezdzisz tylko do pracy, a polskim jak jedziesz do Polski lub np w niedziele zrobic runde po miescie, a jakby czasami Cie zatrzymali to pokazesz dowod rejestracyjny dunskiego auta i myslisz ze nie bedziesz mial problemow- ale jestes w bledzie kolego, moze kiedys tak bylo ale ostatnio policja zatrzymala jednego polakaw Helsinge jechal jakims starym samochodem na PL blachach, chceli od niego tylko prawo jazdy nie obchodzilo ich czyj jest samochod patrzyli ile on juz jest w Danii i nie obchodzilo ich tlumaczenie ze to nie jego samochod i ze ma jeszcze samochod na dunskich. Policja zadzwonila do Skatu zrobili wycene auta przez telefon, zabrali samochod na lawete a gosciowi zostawili mandat w wysokosci ok 50 tys koron do zaplaty (afgift) przypominam ze auto bylo stare, wiec jak Ciebie zatrzymaja w Twoim wypasionym aucie to zaplacisz ze 150 tys no ale przeciez Ciebie stac....:)
phil
Posty:15
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: POMOCNA DŁOŃ POLAKA RODAKA

06 kwie 2011 20:31

przeczytaj najpierw temat tego watku a pozniej mozemy popisac!!!!!
polka21
Posty:14
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: POMOCNA DŁOŃ POLAKA RODAKA

06 kwie 2011 20:51

Polka i Lukasz jak jestescie takimi przesmiwcami i piszecie ze dunskie jedzenie smakuje tak samo jak polskie to zacznijcie jest tez ich dunskie gowno pochodzace od swin i krow bo przeciesz one tez jest jadalne i muchy je jedza a jak wiadamo miliony much nie moze sie mylic.I druga sprawa piszecie ze ci co woza chleb i wedliny z polski to pazery i ciulacze a piszac to gdzie wy robicie zakupy to tylko swiadczy o tym ze to jest na odwrot i ze to wy jestescie ta grupa spoleczna poniewa kazdy normalny czlowiek ktory ceni sobie swobodny wybor jesl chodzi o jakosc i wielorakosc produktow kupuje w sklepach o typu super brugsen,super best i tym podobne,ale wy napewno raz do roku zeby sie odhamic jedzicie do bilki kupic troche wiecej anizeli polsiateczki bo na tyle wystarczy wyboru w zachwalanych przez was sklepach lidl,aldi i netto czy rema.
Struś Pędziwiatr
Posty:130
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: POMOCNA DŁOŃ POLAKA RODAKA

06 kwie 2011 21:37

do strus pedziwiatr:PROSZE NAPISZ MI W KTORYM WATKU NAPISALAM JAKIE JEST JEDZENIE POLSKIE A JAKIE DUNSKIE,
JEZELI NIE UMIESZ CZYTAC TO NIE PISZ PODKRESLAM JESZCZE RAZ ZE PISALAM O PRZYKLADZIE LUDZI KTORYCH ZNAM
I KTORZY CIAGLE POWTARZAJA ZE POLSKE MAJA GLEBOKO W DUPIE ZE TAM NIE MA ZYCIE ZE BIEDA I KRAJ OGOLNIE DO DUPY ZE NIE CHCA MIEC Z POLSKA NIC WSPOLNEGO!!!!!!!!!!!A PO JAKI ...... JEZDZA DO POLSKI PO JADZENIE,TANIE CZESCI DO SAMOCHODU I JESZCZE JAKBY MOGLI TO WODE I PRAD W KIESZENI BY PRZYWIEZLI.....O TAKICH LUDZI MI CHODZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I JAK NIE ROZUMIECIE CO SIE PISZE TO NIE KOMENTUJCIE!!!!!!
I CZYTAJCIE WATKI OD POCZATKU A NIE OD KONCA DEBILE!!!!!!!!!!!!
polka21
Posty:14
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości