wyjazd do Rinkobing i proszę o pomoc

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
Re: wyjazd do Rinkobing i proszę o pomoc

30 mar 2013 12:49

nie wiem co mam myśleć o tym i jak to sprawdzić???
ssheet
traving
Posty:15
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: wyjazd do Rinkobing i proszę o pomoc

30 mar 2013 12:58

A czy mozesz zaproponowac: prace biore, a mieszkanie ewt. sam znajde ze wzgledu na rodzine? (takie "tlumaczenie polityka" :) ) Z drugiej strony kolega znajomego zbiera ekipe..do czego?
restore
Posty:84
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: wyjazd do Rinkobing i proszę o pomoc

30 mar 2013 20:52

Porozmawiac i zadac wiele pytan - jak wyglada praca, co konkretnie masz robic? Sprzatac? Odkurzac? Myc okna? Od której do której godziny? Ile dni w tygodniu? Czy trzeba jezdzic od domku letniskowego do domku? Co z transportme? Kto placi?
No i najwazniejsze jesli juz sie na prace zdecydujesz - najpierw pojedz sam i sie rozejrzyj czy praca stala czy pieniadze na czas i ile i dopiero pózniej zdecydujesz czy macie tu szanse.
niamniam
Posty:286
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: wyjazd do Rinkobing i proszę o pomoc

30 mar 2013 22:19

I tak zrobię...Pod koniec kwietnia ten gostek przyjeżdża do Warszawy z Dani i chce się zemną spotkać.Tylko muszę w jakiś sposób przeciągnąć wpłatę tej kasy.
ssheet
traving
Posty:15
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: wyjazd do Rinkobing i proszę o pomoc

30 mar 2013 22:31

A jak wygląda życie w Rinkobing ? Chodzi mi o takie przyziemne sprawy, zakupy spożywcze, bank-założenie konta?I muszę się tam meldować ? A służba zdrowia ?
ssheet
traving
Posty:15
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: wyjazd do Rinkobing i proszę o pomoc

01 kwie 2013 20:06

Tak sie sklada ze moj znajomy dunczyk ma tam dwa domki letniskowe caloroczne i wiem ze wynajmowane sa praktycznie przez caly rok a takich domkow jest w tym rejonie dziesiatki jak nie setki tak wiec nie jest tak ze koniec wakacji rowna sie z koncem ma wynajem domkow.Wynajmowniem zajumuja sie biura i ich obowiazkiem jest tez utrzymywanie porzadku i sprzatanie po najemcach.Jesli chodzi o miasto Rinkobing jest bardzo fajne i sam moglbym tam mieszkac gdyby nie odleglosc do pracy,nie jest to jakas wiocha a calkiem dosc duze miasteczko w ktorym jest wszystko co potrzeba do normalnej egzystencji.Jesli przyjmiesz ta oferte pracy i uda ci sie przyjazd tutaj to napewno bedziesz zadowolony.
tobi
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: wyjazd do Rinkobing i proszę o pomoc

07 kwie 2013 09:35

A czy na sam początek wystarczy porozumiewanie się w j.angielskim ?
ssheet
traving
Posty:15
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: wyjazd do Rinkobing i proszę o pomoc

07 kwie 2013 09:49

W takim razie bywa tam martwy sezon ? Bo jednak będę z rodziną i nie będę mógł sobie pozwolić na taką sytuację.A oprócz tych domków gdzie można szukać pracy, jakieś większe firmy ? Jestem elektrykiem i od 15 lat działam w sekcji systemów zabezpieczających -alarmy.
ssheet
traving
Posty:15
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: wyjazd do Rinkobing i proszę o pomoc

07 kwie 2013 10:03

A jak wygląda kwestia utrzymania się -wydawanie kasy na jedzenie ? Czy życie jest drogie ? Bo za wynajęcie kawalerki będę płacił 3tyś + liczniki.
ssheet
traving
Posty:15
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: wyjazd do Rinkobing i proszę o pomoc

07 kwie 2013 14:01

Tu masz reklamy
http://minreklame.ipapercms.dk/Kvickly/ ... bbf9bc23e/

Sprzatanie domków to wolny wybór - albo wynajmujacy sprzata sam albo placi ekstra za sprzatanie. Tylko najwieksze domki z basenem maja obowiazkowe sprzatanie z firmy wynajmujacej.

Mieszkam w okolicy bardzo turystycznej i 99% stoi pusta jesienia, zima i wiosna, oprócz tilku ferii nie ma tu nikogo. Pozamykane atrakcje, campingi, muzea, restauracje.
niamniam
Posty:286
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 421 gości