samotna matka a mieszkanie z kuzynem

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
samotna matka a mieszkanie z kuzynem

18 kwie 2013 20:56

Witam :) jestem samotna matką z tego tytułu pobieram wszystkie nalezne mi swiadczenia, chciałabym sie dowiedzieć jak to jest w przypadku gdyby mój kuzyn zamieszkał ze mna, on chce zacząc prace w Dk od maja, rodzina liczy na moja pomoc w sprawie noclegu dla niego, zastanawiam sie czy nie byłby to jakiś problem, nie chciałabym być nic stratna, czy dalej bede postrzegana jako samotna matka bo jakby nie patrzec bedzie ze mna mieszkał facet, nie chciałabym mieć przez to żadnych problemów , jesli orientujecie się jak to jest bardzo proszę o info , pozdrawiam Semi :)
semi
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
czaki7
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: samotna matka a mieszkanie z kuzynem

17 maja 2013 01:05

Jego zarobki moga wplynac na pewno na wysokosc twoich komunalnych swiadczen, chyba ze kupi sobie gdzies zameldowanie ale bedzie mieszkal u ciebie.
restore
Posty:84
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: samotna matka a mieszkanie z kuzynem

17 maja 2013 20:29

Jesli kuzyn zamieszka u ciebie z zameldowaniem przepadaja ci wszystkie dodatki na "samotna matke" + zmniejsza sie boligsikring.

Jesli kuzyn zamieszka bez meldunku jest duze ryzyko ze komuna i tak sie dowie a wtedy nie tylko przepadaja dodatki ale i zwracasz wstecz.
niamniam
Posty:286
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 430 gości