From Poznan to Aarhus

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
From Poznan to Aarhus

21 kwie 2013 11:59

Cześć,

Przyjechałem do pracy do Aarhus 2 tygodnie temu. Dokładnie po świętach Wielkanocnych.

Dania to dla mnie coś zupełnie nowego. Wiedziałem, że istnieje, ale nigdy specjalnie się tym krajem nie interesowałem. Teraz tu jestem, poznaję, doświadczam i odkrywam. Póki co bardzo pozytywnie odbieram ludzi, miasto (Arhus), klimat i wszystko co się wiąże z Danią i "duńkością". Swoje doświadczenia na bieżąco opisuję na blogu (póki co mam motywację)


Zachęcam do komentarzy. Z przyjemnością poznam Wasze opinie na temat życia tutaj.
Oczywiście, jeśli ktoś jest z Aarhus - możemy nawet się spotkać na kawe/piwo lub na wspólnym biegu (biegam sobie po Riskov ;) )

Przy okazji. Będę szukał używanego roweru. Jeśli macie pomysły gdzie mogę je znaleźć - dajcie znać. Słyszałem, że policja urządza od czasu do czasu aukcje znalezionych rowerów. Przeglądałem też oferty na dba.dk.

Pozdrawiam
Muzyk
Mu2yk
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: From Poznan to Aarhus

23 kwie 2013 14:57

Uzywane rowery mozesz znalesc na stronie www.dba.dk
niamniam
Posty:286
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: From Poznan to Aarhus

11 maja 2013 13:01

Hej! Tez jestem z Poznania! Bardzo fajny pomysl z blogiem, na pewno bede go sledzic, mieszkam całkiem niedaleko Aarhus.
Napisz proszę czy i jak mogę się z tobą skontaktowac prywatnie.

Pozdrawiam serdecznie tej! :)))
momost
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: From Poznan to Aarhus

11 maja 2013 13:27

Hej! Pozdrawiam Poznaniaka, tez jestem ze stolicy WLKP. Bardzo fajny pomysl z blogiem, na pewno bede zagladac i sledzic Twoje zapiski ;) W Aarhus bylam kilka razy przejazdem, a mieszkam trochę dalej na północ nad Morzem Pólnocnym. Napisz proszę czy i jak mogę się z Tobą skontaktowac na priv.
Pozdrawiam serdecznie przy sobocie!
momost
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 427 gości