Samochód w DK

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
Samochód w DK

08 lip 2013 09:18

Hej,

zaczynam się interesowac tematem zabrania ze soba samochodu do DK. Dowiedziałem się, że jest to kosztowne tzn. jak zmieni się adres zamieszkania na DK to nalezy przerekjestrować auto a to koszt ok 80% wartości auta.

Ja przeprowadzam się na stałę, więc zarejestrowac w Danii się musze.

Zastanawiam się jednak nad innym rozwiązaniem - zarejestrowaniem auta w PL na brata - wtedy zawsze będe miał auto pożyczone od brata i będe mógł się zarejestrowac w DK ale nie będe musiął przerejestrowywac auta. - Tak mi się wydaje, ale pewnie takie rozwiązanie ma dużo wad.

Co o tym sądzicie? Czy są jakies sposoby sprowadzenia ze sobą auta bez ponoszenia gigantycznych kosztów?

Pozdrawiam,

Lukasz
lukasdrugi
Posty:10
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Samochód w DK

09 lip 2013 19:44

Nie ma znaczenia CZYIM samochodem jedziesz ,jezeli bedziesz zameldowany w Danii.Zabiorą i tyle ,alb kazą slono za tą przyjemnosc jeszcz zaplacic.oj kombinatorzy widze ze bez tego nie mozecie zyc.pozdrawiam
mietek
Posty:36
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Samochód w DK

02 sie 2013 12:28

Znam sytuacje chlopaka ktory nie jezdzil samochodem na siebie . Zatrzymala go policja , dostal kare i to wielka kare po czym samochod na lawecie trafil na policyjny parking, ale chlopak mial glowe na karku i udal sie do adwokata ktory sie za sprawe zabral. Okazalo sie ze nie maja prawa zabrac samochodu ktory nie jest na ciebie . Dostal zadoscuczynienie od skatu i zwrot kosztow adwokata. Nie ma co kombinowac a dobrze sprawdzic co i jak. A zeby przerejestrowanie auta bylo tansze radze kupic malucha napewno duzo nie wyjdzie:)
petitek88
Posty:12
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości