darmowe rozmowy z polska

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
darmowe rozmowy z polska

17 wrz 2013 19:33

witam wszystkich forumowiczow, i zwracam sie z goraca prosba, czy mozecie polecic jakies tanie karty lub abonamenty zeby z zonką moc gawedzic, bo normalnie jak sie dzwoni to majatek pochlania :(
lamberty
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: darmowe rozmowy z polska

17 wrz 2013 20:25

Onfone ma rozmowy z Polska na telefony stacjonarne w ambonamencie:

https://www.onfone.dk/
Socjopatia - zaburzenie osobowości podobne do psychopatii, przejawiające się nierespektowaniem podstawowych norm moralnych oraz wzorców zachowań w społeczeństwie, uwidaczniające się w wyraźnym braku przystosowania do życia w społeczeństwie.
socjopata
Posty:161
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:stolyca

Re: darmowe rozmowy z polska

20 wrz 2013 13:29

najtaniej jest z alenumer.pl maja darmowe na wybrane kraje i dzwonisz ze swojej komorki
socool
Posty:4
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: darmowe rozmowy z polska

08 gru 2013 23:46

sciagnij sobie program na tel o nazwie viber program ten działa na zasadzie jak skyp dp wszystkich którzy maja ten program a ma go już kilka milonow ludzi na swiecie możesz dzwonic za darmo do wszystkich na całym swiecie trzeba mieć tylko internet w telefonie
mlody1990
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: darmowe rozmowy z polska

31 sty 2014 12:40

viber spoczko opcja ale do tego to potrzebny juz tel z prawdziwego zdarzenia.ja mam stara poczciwa nokiei nie zamieniam na zadne smartfony bo to mi nie trzyma, na moja prrace to si enie sprawdza, a i internet mi nie potrzebny. ale numer u mnie sprawdza sie jak ta lala, tym bardziej ze darmowe. chcoiaz ostatnio zadzwonilem za pieiadze to i zjadlo malutko pieniazkow, wiec tez niezle.
socool
Posty:4
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości