konta bankowe i oszczędności - jak zrobić, żeby nie stracić

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
konta bankowe i oszczędności - jak zrobić, żeby nie stracić

29 gru 2013 17:30

Hej,

przyglądam się moim finansom i poszukuję rozwiązań, pomogłyby mi oszczędzić co nieco. Konto w BZWBK które posiadam trochę mnie chyba w balona robi i odsetki są minimalne.

Z racji, że przeprowadziłem się do DK (nie wiem czy na zawsze) szukam rozwiązania / konta które pomoże mi coś oszczędzić.

Pytam tutaj, bo na pewno ktoś to przerabiał.

Posiadam konto w Nordea DK, na tym forum doczytałem, że podobno jest możliwe przelewanie pieniędzy za darmo na konto w Nordea PL (czy to za darmo dotyczy netbanku czy trzeba to robić w placówce, jak to zrobić, żeby nie płacić). Zatem zastanawiam się jakie konto w Nordea PL otworzyć - czy darmowy przelew zadziała z każdym kontem (nawet oszczędnościowym) w nordea?

I czy otwierać konto w Polskiej Nordei w DKK czy w PLN - gdzie mniej się traci na przewalutowaniu na złotówki?

Wstępnie sobie umyśliłem tak:
1. Z konta w Nordea DK co miesiąc przelewam ileś pieniążków na konto Nordea PL (i tu pytanie czy sensowniej przelewać na konto walutowe w DKK czy w PLN)
2. Z konta w Nordei PL przelewam pieniądze na konto oszczędnościowe w innym banku oferującym najlepsze warunki.

Czy jesteście w stanie polecić jakieś rozwiązania? Czy może pokusić się o konto oszczędnościowe w DK?

Pozdrawiam,
Lukasz
lukasdrugi
Posty:10
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości