Transport z Danii do Polski

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
Transport z Danii do Polski

15 lut 2014 22:04

Dziś po moją rodzinę przyjechał bus do Polski. Podaję dokladnie nazwę firmy, aby przestrzec innych!!!Multiwan Kołodziejczyk firma z Chełma. Raklama w internecie suuuuper!!!Samochody ekstra, wszystkie dogodności. A co przyjechało stary bus z dziurami , a żeby było śmieszniej z lawetą na dupie za przeproszeniem. Przecież nie chodzi tutaj o niewiadomo jakie dogodności. Ale jak zobaczylam te lawete....rodzina pojechała do Aarhus bo na lawete został załadowany samochod. Okazało się że to samochod wlascicila firmy. Chodzi o nieuczciwośc firmy. Podaje w interenecie zupelnie co innego. A cena 320 od głowy. także przestrzegam przed ta firmą!!!!!
kasianat
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Transport z Danii do Polski

27 cze 2014 10:57

Dodam że to nie jedyni. Bardzo dużo firm dopina do busów lawety i ciągną jakieś auto. Kiedyś moja dziewczyna jechała do Kopenhagi, też kupiłem jej bilet u takiej firmy transportowej i podjechał stary transit z lawetą. Nie pamiętam nazwy więc nie przestrzegę ale wiem że to nagminne. Chyba trzeba wcześniej pytać jaki bus podstawią.
vianooo
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Kontaktowanie:

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 426 gości