gdzie zarekamowac firmę

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
gdzie zarekamowac firmę

28 lip 2014 19:53

Witam gdzie najłatwiej zareklamowac swoja firmę ?? są jakiej portale duńskie , czy może do jakies lokalnej gazety ?? może ktoś coś podpowiedzieć ? dzieki z góry :)
Raszkin
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: gdzie zarekamowac firmę

30 lip 2014 09:19

Witam,
również będę wdzięczny za udzielenie takich informacji;)
Pozdrawiam!
Erinson22
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: gdzie zarekamowac firmę

20 sie 2014 21:44

Zasady reklamowania firmy są generalnie takie same jak w Polsce. Jest kilka portali, które zajmują się bezpośrednio skupianiem zasobów z informacjami o firmach, ale wskazywanie ich mija się z celem, bo o skuteczna reklamę tu idzie, a nie o zapełnianie miejsc, do których nikt nigdy nie trafi. Najlepszą strona internetową jest więc ... Wasza własna strona internetowa. Najlepiej zakupić domenę .dk a następnie postawić w witrynie swoją wizytówkę. Stronę należy też odpowiednio wypozycjonować. Jeżeli samemu nie ma się doświadczenia w tych sprawach, warto poprosić znajomego, ewentualnie komuś dokonanie tych czynności zlecić. Wiem, że brzmi to jak nieco oderwane od temu, ale to jedyny skuteczny sposób, by zaistnieć w sieci. Proponuje eksperyment myślowy dla potwierdzenia mojego toku myślenia. Gdy szukamy jakiejś usługi w sieci, w pisujemy w google "baza firm" po czym skrupulatnie szukamy tego, na czym nam zależy, czy też od razu jako wprowadzaną frazę wpisujemy nazwę interesującego nas zagadnienia?
Mlody81
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: gdzie zarekamowac firmę

20 sie 2014 22:09

Pozycjonowanie to dobry pomysł, ale na efekty trzeba czekać około 3 miesiące, zanim boty Googla odpowiednio zaindeksują stronę - o ile jest to rzetelnie zrobione. Szybszym sposobem jest skorzystanie z Google Adwords, czyli tzw. linków sponsorowanych. Odpowiednio zbudowana kampania reklamowa dociera tylko do określonych przez reklamodawcę odbiorców, pozwala w łatwy sposób określić budżet oraz kontrolować koszty. No i płaci się tylko za efekty, tzn. w modelu rozliczeń CPC (Cost Per Click) płaci się tylko wtedy, kiedy odbiorca kliknie w reklamę i przejdzie na stronę reklamodawcy. Jest to szybka (kampanię można stworzyć w godzinę), skuteczna i względnie tania (zależy co i na jaką skalę chce się reklamować) forma promocji.
metabaron29
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: gdzie zarekamowac firmę

27 sie 2014 15:23

dawords jest ok, ale trzeba pamietać ze wiele ludzi ma włączonego Adblocka, tutaj az rażi od tych flashowych rekalm. Kolego zrób strone i zacznij katalogowac strone, to ie jest nic trudnego, Troche podstawowej wiedzy na sam poczatek i coś sie ruszy. Oglnie tak jak przedmówaca napisał, zacznij pozycjonowac. koszt w zależności od fraz. Moją stone to kosztuje meisięcznie około 400 zl na ooło 10 fraz ale to jest domena pl
rondel
Posty:27
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Kontaktowanie:

Re: gdzie zarekamowac firmę

05 wrz 2014 13:43

A orientuje się ktoś, jak to wszystko wygląda kosztowo? Tzn. jeżeli ma się małą firmę i niewielkie środki przeznaczone na reklamę, to co warto wybrać? Czy ten adwords jest skuteczny i czy trzeba tę operację powtarzać co jakiś czas?
Marii90
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: gdzie zarekamowac firmę

30 paź 2014 20:19

Dzięki, ale na tych stronach są stare kolekcje, i w wiekszosci przypadków nie ma mojego rozmiaru...
Chodzi mi o nową kolekcję... Nie ma innej mozliwosci, online nie ma żadnego sklepu który sprzedawałby najnowszą kolekcję Cottonfield...Proszę wierzyć, sprawdzałem dosłownie wszędzie :-(


Dlatego zwróciłem się z prośbą do osób które mieszakają w Dani, robia zakupy w markecie Kvickly,albo nawet przechodzą i mogliby przy okazji kupić dla mnie parę rzeczy...
Ja przeleje pieniądze, Państwo niczym nie ryzykują, raczej ja... Tylko potrzebne odrobina czasu i dobre chęci...

Podroz do Dani wiązę się z dodatkowymi kosztami dla mnie, jak i czasem...to ok 8h jazdy

Czekam z niecierpliwością
swera
swera
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości