COTTONFIELD w sklepach KVICKLY - prosze o pomoc :-)

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
COTTONFIELD w sklepach KVICKLY - prosze o pomoc :-)

06 wrz 2014 10:16

Witam serdecznie
Jestem wielkim fanem ubrań marki COTTONFIELD. Niestety od roku marka ta dostępna jest tylko i wyłącznie w sklepach Kvickly na terenie Danii. Niestety też firma nie prowadzi sklepu internetowego dlatego tez zakup jest praktycznie niemożliwy...no chyba ze wycieczka do Danii :-)

Nie mam żadnej rodziny ani też znajomych którzy mogliby mi pomoc

Czy jest ktos pomocny i ma chwilke czasu by zrobic dla mnie zakupy? Ja przelałby pieniazki na konto i wowczas prosilbym o wysylke. Licze rowniez na zaufanie i szczere chęci :-)

Podaje link do strony , gdzie jest pelna mapa sklepow Kvickly http://www.kvickly.dk/find+butik

Dziekuje i czekam z niecierpliwoscia na odzew :-)

Pawel
pawel_poznan
Posty:4
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: COTTONFIELD w sklepach KVICKLY - prosze o pomoc :-)

08 wrz 2014 11:39

Witam ponownie...
Moze ktos robi zakupy w tym markecie, albo kolo niego mieszka...albo poprostu przechodzi... ;-)
Bardzo mi zalezy , prosze o kontakt ;-)
Pozdrawiam
pawel_poznan
Posty:4
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: COTTONFIELD w sklepach KVICKLY - prosze o pomoc :-)

10 wrz 2014 14:37

Witam
Może ktoś robi zakupy w markecie Kvickly? I przy okazji moglby kupic dla mnie pare rzeczy
Bardzo mi zależy, proszę o kontakt
Pokrywam wszystkie koszta rowniez za przesyłkę kurierska...
Odwdzieczę sie ;-)
Bardzi dziekuje i liczę na pomoc
pawel_poznan
Posty:4
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: COTTONFIELD w sklepach KVICKLY - prosze o pomoc :-)

13 wrz 2014 19:42

Tutaj masz link do kilku miejsc gdzie mozesz znalezc Cottonfield:

http://www.stylight.co.uk/Cottonfield/

http://www.idealo.co.uk/mscat.html?q=cottonfield

Na pewno jest wiecej mozliwosci online :)
moni
Posty:31
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: COTTONFIELD w sklepach KVICKLY - prosze o pomoc :-)

13 wrz 2014 19:55

Poza tym Kopenhaga jest pieknym miastem, wiec wycieczka wcale nie jest zlym pomyslem... W styczniu (zaczynaja sie juz w grudniu) na przyklad sa obnizki, na pewno rowniez na Cottonfield :)

Pozdrawiam
moni
Posty:31
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: COTTONFIELD w sklepach KVICKLY - prosze o pomoc :-)

14 wrz 2014 08:38

Dzięki, ale na tych stronach są stare kolekcje, i w wiekszosci przypadków nie ma mojego rozmiaru...
Chodzi mi o nową kolekcję... Nie ma innej mozliwosci, online nie ma żadnego sklepu który sprzedawałby najnowszą kolekcję Cottonfield...Proszę wierzyć, sprawdzałem dosłownie wszędzie :-(


Dlatego zwróciłem się z prośbą do osób które mieszakają w Dani, robia zakupy w markecie Kvickly,albo nawet przechodzą i mogliby przy okazji kupić dla mnie parę rzeczy...
Ja przeleje pieniądze, Państwo niczym nie ryzykują, raczej ja... Tylko potrzebne odrobina czasu i dobre chęci...

Podroz do Dani wiązę się z dodatkowymi kosztami dla mnie, jak i czasem...to ok 8h jazdy

Czekam z niecierpliwością

W razie co, podaje tez maila do mnie:

pawel.tomasz.lis@gmail.com
pawel_poznan
Posty:4
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 438 gości