Imprezy i festyny w Danii - Przeczytaj ten temat ;)

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
Imprezy i festyny w Danii - Przeczytaj ten temat ;)

16 maja 2015 13:27

Cześć ;)

Razem z moim ojcem jeździmy po Polsce po różnych festynach i imprezach handlując wymiarowymi obrazami.
Czasmi wyjeżdżamy też do innych krajów(zwykle na Litwę, bo mamy blisko).

Teraz planujemy pojechać do Danii.
Dlatego szukamy imprez, wydarzeń i festynów, na których moglibyśmy rozstawić swoje stoisko i trochę pohandlować.

Przykładowa impreza w Polsce - "Piknik Country" w Mrągowie - jeśli ktoś był, lub dowolny weekend w Zakopanym(Tam turyści są cały czas).


Jeśli wiesz coś na temat tego typu imprezach w Danii(Kiedy są? W jakim mieście? Czy ludzie stawiają Tam swoje stoiska?),
to bardzo mi pomożesz jeśli poświęcisz mi minutkę i coś mi na ten temat napiszesz :D
Olivier
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Imprezy i festyny w Danii - Przeczytaj ten temat ;)

07 cze 2015 13:33

Niestety dokładnych informacji podać nie mogę ale szef w pracy mówił mi ,że w okolicach Skive trwa trzydniowy festiwal tylko nie wiem czy otwarty czy zamknięty, ponoć 10 tys ludzi bierze udzial i jest organizowany 15 rok z rzedu. Grane są chyba różne rodzaje muzyki. Poczytaj w necie może gdzieś coś bedzie o tym.
35leszek35
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Imprezy i festyny w Danii - Przeczytaj ten temat ;)

11 cze 2015 21:01

to proste, w translatorze na google tłumaczysz:
festiwal - festival
pchli targ - loppemarked lub kræmmermarked

potem wchodzisz na google maps i wybierasz miejscowości, następnie wpisujesz do wyszukiwarki:

kræmmermarked Esbjerg
loppemarked Aabenraa
Skive Festival itp.

informacje tłumaczysz na google translator.
Tłum. przysięgły j. duńskiego
www.dwulat.com
Andyandy
Posty:115
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości