uwaga na firme dubaj przewozy!!

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
uwaga na firme dubaj przewozy!!

18 cze 2015 20:02

Pisze ku przestrodze.
Mialam dojechac na miejsce do 12 i nie moglam sie spoznic,bylo to warubkiem wyjazdu. Jechalam pierwszy raz. Zapewniono mnie ze z dojazdem nie bedzie problemu a jak przyszlo dobwyjazdu kierowca spozniony o 3 godz.,w dodatku w Polsce przewiozl mnie po niemal calym wybrzerzu i byl niemily(wrecz chamski). Oczywiscie nie zdazylam, spozninie 4 godz.
Kontakt z wlascicielem firmy Dubaj to porazka.jak juz wsiadziss do busa i zaplacisz to klienta ma za nic. Bardzo nieslowni i nieuprzejmi.
Zdecydowanie NIE POLECAM firmy Dubaj przewozy!!
mariak
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: uwaga na firme dubaj przewozy!!

09 wrz 2015 12:50

09 września 2015 10:38 EdytujCytatWitam chciałabym wszystkich uczulić na tą firmę. Po przyjętej rezerwacji powiedziano mi że dzień przed wyjazdem kierowca skontaktuję się ze mną. Ok. Dzień przed wyjazdem nikt się nie odezwał więc ja próbowałam się skontaktować. Nikt nie odbierał. W dzień wyjazdu,nikt nie odbierał dopiero wieczorem oddzwonili i powiedzieli ze kierowca bedzie po mnie niedługo miedzy 21.00-22.00. Po mimo ze nie kontaktowali się ze mną 2 dni ucieszyłam się ze jednak jadę :). Jednak mineła godzina 21,22,23,24 i nic cisza. Znowu dzwonie,nikt nie odbiera w końcu wyłączyli tel. Dzwoniłam z różnych numerów. O godz 2 w nocy SMS - Kto tam? co się stało? Kto po drugiej stronie? Więc oddzwaniam. Odebrali i udawali że tel im nie działa. I tak do Dnia dzisiejszego Dubaja nie ma. 2 dni nie spałam wyczekiwałam tel póżniej wyjazdu i i tak nikt po mnie nie przyjechał. Gdyby powiedzieli ze sie coś wydażyło znalazłabym inny transport i byłabym już w domu. Żadna firma nie zrobiła sobie jeszcze ze mnie takich jaj. Jak tak w ogóle można traktować ludzic? Chciałbym aby właściciel tej idiotycznej firmy znalazł się na moim miejscu, i tłumaczył moim płaczącym dzieciom do słuchawki że mnie na urodzinach ćórki nie bedzie tylko wroce za 3 dni. Ponieważ Firma Dubaj zrobiła sobie ze mnie jaja. Nigdy więcej
agnes1751
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: uwaga na firme dubaj przewozy!!

11 wrz 2015 09:55

Ciesze sie, ze w koncu ludzie zaczeli glosno mowic jak firma Dubaj traktuje klientow. Jakis czas temu jechalam z ta firma z Polski do Danii i to byla tragedia. Na poczatku czekalismy 2 godziny na granicy na innego busa. No trudno zdarza sie. Kiedy drugi bus przyjechal, kierowcy przypomnialo sie, ze musi zatankowac (jakby nie mogl tego zrobic w czasie tych 2 godzin). Stanal w najdluzszej kolejce do stacji benzynowej i tak minelo kolejne 30 min. Jednak po 30 min bezsensownego czekana, podjechal na stacje obok gdzie nie bylo kolejki... Logiki brak. Jednak najgorsze zaczelo sie pozniej. Kierowca mial przy sobie 3 telefony i praktycznie caly czas rozmiawial przez komorke. Zaznacze, ze oczywiscie nie mial zestawu glosnomowiacego. W czasie tych rozmow co drugie slowo to bylo wykrzyczane przeklenstwo, pomimo iz w busie byly dzieci. Pozniej okazalo sie, ze jedziemy do Kopenhagi ladem a przez Rostock, o czym nie bylismy wczesniej poinformowani wiec podroz zajela wiecej czasu. Jako, ze kierowcy sie spieszylo nie bylo ZADNEGO postoju aby skorzystac z toalety. Pierwszy raz w zyciu myslalam, ze nie wytrzymam. Kiedy spoznieni o 5 godzin dojechalismy do Kopenhagi nad ranem, okazalo sie, ze kierowca po kilkunastogodzinnej trasie, nawet bez godziny snu, wraca do Polski zabierajac ze soba ludzi!!!
soczew
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: uwaga na firme dubaj przewozy!!

16 gru 2016 13:56

Z dobrych i godnych zaufania firm przewozowych na linii Polska Dania polecam Dentour http://www.den-tour.pl/
pianeta
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości