Jechanie w ciemno

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
Jechanie w ciemno

05 sie 2015 18:21

Witam wszystkich
Mam 20 lat, średnie wykształcenie i od 18 roku życia cały czas pracuję, czyli jak na mój wiek spore doświadczenie mam (m. in. 7 miechów w McDonalds, 6 jako ankieter telefoniczny). Pojawił się w mojej głowie pomysł, aby rzucić wszystko i wyjechać do Danii. Budżetu miałbym z tysiaka, ale to nie problem dla mnie - byle na jedzenie starczyło. Dojechać mogę na stopa, a spać przez miesiąc mogę w hamaku (zaznaczam, że będę się normalnie mył, prał) :) Pytanie tylko czy jest w ogóle szansa znalezienia tam na miejscu jakiejś pracy, co by nie przyjechać do Danii by zostać na zawsze bezdomnym :D Angielski znam bardzo dobrze, powiedziałbym nawet, że lepiej od paru rodowitych anglików których znam. Praca może być byle jaka, byle nie upokarzająca jakaś. Swoją drogą jeszcze pytanie, czy w Danii legalne jest np. granie sobie w rynku na gitarce zbierając pieniądze? A jeśli nawet nie (bo chyba nawet w Polsce nie jest) to czy w ogóle akceptowane?

Pozdrawiam i liczę na rozwikłanie moich wątpliwości :)
Domanweb
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 396 gości