Kredyt w Danii na dom w Polsce

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
Kredyt w Danii na dom w Polsce

20 sty 2017 15:02

Witam, chciałabym zasięgnąć informacji na temat kredytu w Danii. W Polsce żaden bank nie chce udzielić nam kredytu hipotecznego (czy też normalnego gotówkowego) ponieważ mąż zarabia tylko w koronach duńskich a ja nie mam dochodów. Czy ktoś się orientuje czy można uzyskać kredyt hipoteczny bądź gotówkowy w Danii? Może ktoś przerabiał już taki temat i ma jakieś cenne informacje? Ewentualnie może jest jakiś bank w Polsce, który jednak pomógł takim ludziom jak my?
Dodam jeszcze, że mąż pracuje w Danii ale meldunek ma w Polsce.
pozdrawiam
slonesio87
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Kredyt w Danii na dom w Polsce

20 sty 2017 20:45

W Danii nie uzyskasz kredytu na zakup czegokolwiek za granicą DK. W PL można dostać kredyt przy zarobkach zagranicą, bez problemu. Zmień oddział banku lub poproś o kompetentną osobę bo was żle poinformowano. Można też wynająć doradce finansowego który to za was to załatwi. Poszukaj w internecie.
jan
Posty:83
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Kredyt w Danii na dom w Polsce

21 sty 2017 19:15

Pytałam w kilku bankach i wszyscy rozkładają ręce. Kredyt w Euro czy funtach to nie problem ale przy zarobkach w koronach duńskich żaden bank nie chce mi pomóc. Kiedyś było to możliwe. Teraz nie jest. Takie weszły przepisy i dlatego szukam innego rozwiązania. Ale oczywiście jeśli wiesz który bank da mi kredyt to napisz prosze. Może akurat tam nie byłam...
slonesio87
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
jan
Posty:83
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości