Aukcje rowerowe, akassa, kredyt w PL a Skat, Gladsaxe komuna

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
Aukcje rowerowe, akassa, kredyt w PL a Skat, Gladsaxe komuna

17 kwie 2017 19:19

Witam

Mam kilka nurtujacych pytan, bardzo prosze rodakow o pomoc i wyjasnienie:
Chcialem je umiescic w jednym miejscu, zeby nie robic tyle nowych tematow

1. Mam pytanie, sa aukcje (dotycza rowerow) w Rødovre chyba policyjne. Czy ktos kiedys uczestniczyl i moze mi podpowiedziec czy trzeba sie gdzies rejestrowac zeby wziaść udział?
Prosze o pomoc z wytlumaczeniem dwoch pojec, co oznaczaja: SKIFERAUKTIONER i UDSAT BOHAVE (tez dotycza tych aukcji)

2. Prosze o wytlumaczenie od poczatku do konca chyba, ze juz jest taki watek to przepraszam co zrobic po zwolnieniu z pracy: czyli, Co nalezy zrobic zeby prawidlowo zalatwic akasse(mam wszystko oplacone i spelnione wymogi czasu i godzin) i co pozniej nalezy do naszych obowiazkow- jak to wyglada w praktyce?

3. Kredyt w Polsce, czy mozna wziasc na siebie w Polskim banku(czy musi byc to konkretnie na budowe np. domu?), jak wtedy wyglada sytuacja ze splata , moge sobie tutaj w Danii na swojej karcie podatkowe odliczyc- wiadomo mniej wiecej ile?

4. Mam od dluzszego czasu problem. Nie moge odnalesc logowania na komunie Gladsaxe do tej kolejki mieszkaniowej. Wiem ze w tej komunie sie rejestrowalem po mieszkania i dokonywalem roczna oplate, nie wiem gdzie to jest. Szukam i szukam. Prosze bardzo o pomoc- nie wiem nawet czy ten link jest prawidlowy- http://www.gladsaxe.dk/kommunen/borger

Jezeli ktos odpowie przynajmniej na jedno pytanie, bede bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam
kselmex
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości