kleszcze na saksach

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
kleszcze na saksach

29 cze 2017 22:17

Hej,pracójecie w terenie gdzie są jakies chwasty,trawy i inna flora 1 sza rzecz odziez jasnego koloru a najlepiej biały nogawki wpuszczone w skarpety koszula wpuszczona w spodnie+czapka jest to ubiór najlepszy jesli masz nogawki tylko na butach jest ryzyko że kleszcz sie do ciebie dostanie gdy chodzisz po trawach po zaroślach i podobnie jesli niemasz koszuli wpuszczonej w spodnie to będzie miał blisko do tułowia ze sppodni tak wiec słuchajta jesli już to utrudniajmy kleszczom dorwanie nas.,jak bedziesz tak ubrany jest możliwośc że unicestwisz go gdy zobaczysz go nna swym ubraniu ale niestety mogą terz wdrapać się od tyłu i spacerować po plecach wtedy raczej go niewidzisz wiec ja używam terz preparatów naturalnych i chemicznych do spryskiwania nie osłoniętych cz.ciała tj.szyja,ręce noi ubrań, napiszę zaraz otym więcej.Środek hem.jaki mam ma zaw.35% deet,nasępny to wystygnięta woda + ok10-12 kropli olejku eterycznego lawendowego na ok.1l ,lub napar z czystka ok2łyżki na 0.5litra wrzątku odcedzam,wlewam do butelki jak do mycia szyb ,czystek tez piję 2 szklanki/dzień znalazłem w necie że jak pije się regularnie dłuższy czas to czystek wchodzi w pot i wtedy ciało zmienia zapach zwierzęta,owady to czują wtedy dla np.kleszczy śmierdzimy niejesteśmy już łakomym kąskiem ale wracając do preparatów to pomimo że spryskiwałem ito dość dobrze odzierz to itak znajdowałem kleszcze spacerujące po spodniach czyli czy naturalne czy chemiczne może z początku śmierdzą im ale szybko wietrzeją chemiczny który mam jak podaje wytwórnia skuteczne odstraszanie kleszczy do 3 godz po opryskaniu,komarów do 8 godzin ochrony więc moja droga jesli kupiłaś środek czy tto zaa 2 dychy czy za 5 nie oczekuj że dwa prysniecia i spokój cały dzien ja wiem że najbardziej niezawodnym środkiem jest zasada ograniczonego zaufania która mówi że niema środków THE BEST.Słuchajta następna ważna żecz to oglądać się ale nie bratku/córo niechodzi oto żebyś zrobił/a dwa obroty przed lustrem tylko (ja tak robię)rozebrać się do naga jedno lustro na ścianie drugie w rączce+latarka i tak dopiero masz możliwosc się obejżeć od dołu i wogole ja oglądam 2 razy 1szy po powrocie przed prysznicem (koniecznie bo jesli ukąsił kleszcz najlepiej nie mydlić nie polewać,znajdziesz w necie co wtedy należy robić a czego lepiej nie)pozatym oglądam też ubrania robocze i dojzdowe przed założeniem i po zdjęciu miałem tez przypadek że znalazlem kleszczaa w koszulce ale pamiętajta że te oglądanie ma być dokładne raz złapałem nasobie kleszcza który był mniejszy od łebka mrówki więc znalezc takie coś na owłosionym torsie lub innej częsci ciala to chyba wiecie co to znaczy ,ok to mysle że wszystko jasne a może znata jakieś inne dobre sposoby ?pozdrawiam Sławek.............
sill
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości