Pytanie dla poszukujacych

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
Re: Pytanie dla poszukujacych

16 sty 2009 19:09

" Nie badz taki hojrak bo 80 razy 10 daje 800 a to jest 450 zl a w Polsce ludzie musza za ta kwote pracowac czasem 10 dni ."
Mam wrazenie ze przewielebny ma racje . Zreszta tutaj tez sa grupy zawodowe ktore miesiecznie nie dostaja po podatku o wiele wiecej niz te 10.500 czy 10.800 wyplacane przez kasy bezrobotnych . Netto itd. ;)
bumis71
Posty:19
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Pytanie dla poszukujacych

20 sty 2009 23:31

Masz racje. Mimo iz to przykre. Ja mieszkalem dwa lata w szkockim Glasgow i w chwili obecnej ogladajac Londynczykow widze szczera prawde. A i tutaj jest podobnie.Moja znajoma przywozi ogrom zarcia z Polski, "bo tutaj nic jej nie smakuje".Dziwne ze jak przychodzi do nas to wpier.... az sie uszy trzesa to co kupujemy w tutejszych sklepach.
Swietnie sprowokowales ludzi do wypowiedzi-oberwalo Ci sie tez za to ze sprzedajesz prace a powinienes ZA DARMO- ale jakos nikt nie pisze co zrobil ZA DARMO dla innych. I nie licz na to ze ktos Ci tak napisze. Nawet Ci ktorym zalatwiles prace z czasem sie odwroca od Ciebie. Wierz mi-juz to przerobilem w szkocji.
Pozdrawiam tez w tej chwili bezrobotny ale nie zalamany zdzich
zdzichwba
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Pytanie dla poszukujacych

04 lut 2009 22:50

ja mysle ze praca powinna byc tylko dla osób które umieja zrobic szpagat,a dla innych tylko za opłata.ps.to takie chyba duńskie poczucia humoru z brakiem szacunku czyli odrobina abstarkcji:)))bo jaka pomoc jest kuzwa płatna? zarabiaja tylko agencje,a pomoc to pomoc jest jako czyn altruistyczny.pozdrawiam.jacek
Tropicohot
Posty:10
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Pytanie dla poszukujacych

05 lut 2009 03:11

w sumie to nie ma wielkiego znaczenia kto komu co i za ile jak ktos nie jedzie na pewniaka to powinien sie z tym liczyc bo za darmo to nawet w pysk nie dostaniesz.
fidel26
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Pytanie dla poszukujacych

06 lut 2009 15:08

Dla Smieszka!!!

OOJJJ ty madralo, ciekawe ile TY dales za twoje "nowe" zycie....
Piszesz ze bys dal 10 krotnie za taka pomoc, ale sam za 5000 kr by ci sie nie chcialo komus zalatwiac spraw...to ciekawe ile ty bys zaspiewal za taka pomoc!!! Niewiem ile jestes w danii, ale jak slysze twoje glupie gadanie to srac mi sie chce!!!!!!!

RODAKI dla osoby która zna jez polski i dunski to takie formalnosci to chwilke zajmuja!!!!!!!!(owszem nie szukanie pracy, ale ci co daja wam takie oferty to oni maja juz te pracy na rece, wiec nie szukaja juz ich!!!!)
Gdzie placic 5000 kr!!!! albo wiecej!!!!!( A 5000 kr na czarno to naprawde jest duzo kasiory!!!!nawet i dla ciebie SMIESZEK!!!!)Sa osoby (wiem ze malo ich jest)kture sa uczciwe i pomagaja za duzo mniejsze kwoty!!!

A jeszcze cos SMIESZEK, slyszalam ze masz warsztat, i co placisz pracownikom (jesli ich masz) szczera stawke, czy 80 kr na czarno??? chyba to ostatnie ty chytrusie!!!
Tomsis29
Posty:18
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Pytanie dla poszukujacych

06 lut 2009 16:35

Tomsis :)) nie przeczytales dyskusji a sie jezysz :)))
Nawet nie wiesz o czym ty piszesz .
tak na marginesie to gdzies tam pisze ile ja zaplacilem za siebie a co do warsztatu to place roznie od 50 do 500 za godzine .To zalezy co jest do zrobienia i jak szybko sie czlowiek uwinie .Nie place za godziny tylko za wykonane zadanie .
Doswiadczony mechanik jak jest pracowity i wie co do czego ( sredno )moze dostac 1000 na reke w jeden dzien .
Niestety nie mam caglosci pracy wiec to sa tylko pojedyncze dni .Dlatego napisalem ze jest to praca dodatkowa ,w weekendy i na czarno .
jestes usatysfakcjonowany ? 8-)
Niech moc bedzie z wami wszystkimi .
Awatar użytkownika
Smieszek
Posty:218
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Pytanie dla poszukujacych

06 lut 2009 16:41

Dyskusje wlasnie przeczytaLAM.......i bardzo dobrze wiem o co chodzi.....malo zkomentowales na tem temat
A co chodzi o twój warsztat to napisalam pare linijek a ty juz sie tlumaczysz ................
Tomsis29
Posty:18
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Pytanie dla poszukujacych

06 lut 2009 16:57

Trzeba bylo najpierw przeczytac a potem komentowac :))
Jak widzisz nikomu ni chcialem niczego zalatwiac ani za pieniadze ani za darmo :))
Z warsztatu sie nie tlumacze tylko zaschecam bo ciagle szukam odpowiedniego fanego czlowieka na stale .
Niech moc bedzie z wami wszystkimi .
Awatar użytkownika
Smieszek
Posty:218
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Pytanie dla poszukujacych

06 lut 2009 17:02

wszystko przeczytamam ZANIM sie odezwalam!!!
a co chodzi o warsztat to cos dlugo szukasz tego fanjego pracownika!!!!
Tomsis29
Posty:18
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Pytanie dla poszukujacych

06 lut 2009 17:05

Aaaaa bo widzisz ja mam czas :) mi sie nie spieszy .
Ciezko dzisiaj o dobrego i uczciwego chlopaka i do tego z pasja do samochodow a nie tylko z pasja do szmalu . :(
Niech moc bedzie z wami wszystkimi .
Awatar użytkownika
Smieszek
Posty:218
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości