Pytanie dla poszukujacych

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
Pytanie dla poszukujacych

05 sty 2009 13:13

Prosze nie brac mnie nazbyt powaznie ale chce o cos zapytac .
Ile zaplacilibyscie za zalatwienie wam stalej(uczciwej) pracy ,wszystkich dokumentow(biurokracja) i wlasnego wygodnego mieszkania w DK ?
Wszytko to mniej wiecej w czasie od 3 do 6 miesiecy :ugeek:
Inaczej mowiac calkiem nowe zycie (nie wiem czy lepsze czy gorsze bo to zalezy co dalej z nim zrobicie )
Powazne odpowiedzie beda mi bardzo przydatne w mojej pracy i z gory dziekuje 8-)
Niech moc bedzie z wami wszystkimi .
Awatar użytkownika
Smieszek
Posty:218
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Pytanie dla poszukujacych

05 sty 2009 16:11

Czyżbyś miał taka oferte??
Ja szukam pracy nadal wiec chyba mógłbym zaplacić pod warunkiem ze nie na początku tylko na raty by si enie okazało ze zaplace nie wiadomo ile a po tygodniu by mnie zwolniono. Zadzwonił do mnie kiedys pewien miły pan i powiedział ze chce 5000dk i gwarantuje dobrą prace za dobre pieniadze. Niestety nie zaryzykowałem bo nawet nie miałem takiej kwoty wiec nie podałem nawet swoich warunków. Teraz patrze na to z perspektywy czasu i chyba dobrze zrobiłem. Bo Ludzie oferują złote góry a po tygodniu , misiącu dziwnym trafem dopada ich jakis kryzyz i uciakają z kraju, wyłaczaja telefony, nie odpowiadaja na maile i przede wszystkim nie wyplacają kasy taka jest niestety duńska żeczywistość z polakami.
Jeżeli ktoś zaoferuje mi takie warunki mogę podpisać z nim umowe na jakąś kwote, platna na konto co np: miesiąć przez minimum 3 miesiące, dla mnie jest praca a dla niego stały dochód :D
grygusek
Posty:5
Rejestracja:01 sty 1970 02:33

Re: Pytanie dla poszukujacych

05 sty 2009 16:35

Ogloszenie przeczytalo juz ponad 80 osob ale tylko jedna jak narazie odpowiedziala .
Musze powiedziec ze facet co oferowal ci prace za 5000 tys to byl oczywisty naciagacz .
Jest ich bardzo bardzo wielu .Ja osobiscie mialbym bardzo duze moralne opory nawet co do uczciwego zalatwienia pracy za pieniadze .
Musze jednak powiedziec ze 5 tys nie chialoby mi sie zalatwiec wszystkiego co opisalem . To za malo .bardzo za malo .
Oczywiscie przyjmujac ze zrobilbym to wszystko uczciwie .
czekam na wiecej propozycji 8-)

Pozdrawiam gryguska 8-)
Niech moc bedzie z wami wszystkimi .
Awatar użytkownika
Smieszek
Posty:218
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Pytanie dla poszukujacych

05 sty 2009 18:14

cześć
Ja już mam wszystkie te papierki.Mieszkam z rodziną w Dani od listopada 2008.Uczę się języka od 8 miesięcy jestem na drugim module.Pracuję dorywczo i rzadko.Marzy mi się dobra praca.Jestem w stanie płacić dobra miesięczną ratę za dobra prace.Takich osób jak ja jest w Dani wiele i myślę że odpowiedzi będą podobne.pozdrowienia
rogowicz
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Pytanie dla poszukujacych

05 sty 2009 23:53

witam
Ja niestety znam to z własnego doświadczenia oraz doświadczenia moich znajomych .
Zostaliśmy naciągnieci przez nie jakiego Dariusza Dziuszyńskiego , który to mieszka w Horsens na Westergade....
Zaoferował nam załatwienie pracy za 2500dkk , każdy znas popracowal kilka dni , nic pozatym , tylko kupa kłopotów...
Wynajoł nam też 50 metrowe mieszkanie na 6 osób za 2500 dkk od głowy za miesiąc + 1000 dkk kaucji od każdej osoby.
Ogólnie teraz już wiemy że facet jest nie poważny , a pozatym aż głupio się przyznać , że daliśmy się tak naciągnąć
W jego mieszkaniu już nie miszkamy kilka miechów , kaucji nam do dziśiaj nie oddał pomimo że mieszkanie dostał całe...
ale wiem że nie jesteśmy jedyni , wyrolował kupe ludzi , uważajcie na niego , na Poloni Dk ogłasza się od czasu do czasy jako " trusffkawka " czy jakoś tak ...
piter88
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Pytanie dla poszukujacych

06 sty 2009 01:35

Witam Śmieszku.
Sprawa ze mną wygląda mniej więcej tak. Ja siedzę tu od circa 7 miesięcy. Na czasie, mianowicie w tą sobotę przylatuje tu moja dziewczyna, dla której musimy znaleźć prace. Niedawno (ok miesiąc, może półtora) temu rozmawiałem z facetem, który prowadzi własną firmę sprowadzającą polaków do Danii (to on mnie tu ściągnął). Mieszkanie mam, tak więc facet musiałby jedynie załatwić legalną pracę dla dziewczyny. Pozostałe papierki go nie interesują, żółtą kartę i naukę języka musimy załatwić sami.
Gość powiedział, że za 5000 DKK jest w stanie znaleźć pracę w hotelu (sprzątanie, pomoc w kuchni, w późniejszym okresie może recepcja). Póki co się zastanawiamy, ale jeśli masz jakąś uczciwą propozycję to chętnie zamienię z Tobą słowo. Wolę po prostu rozeznać się i mieć więcej możliwości wyboru. Myślę, że ta cena jest odpowiednia i jestem w stanie dokonać transakcji od ręki.
Mój tel. 50 23 38 92


Pozdrawiam


Marcin
lodziak
Posty:17
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Pytanie dla poszukujacych

06 sty 2009 03:11

Zle mnie zrozumieliscie .Ja nie handluje praca .
Ja jak mam jakas prace to zaraz tam wsadzam swoich znajomych (za darmo) 8-)
Za pomaca mojego pytania chce zrozumiec pewne kwestie .
Nie wnikajac w aspekty moralne bo (moralnosc ) to bardzo wzgledne pojecie
Zastanawiam sie .
Przecietny Polak w DK jak ma uczciwa prace ( nie mowie tu o roznoszeniu gazet bo to nie jest praca tylko sposob na zaczepienie sie ) No wiec taki polak zarabia okolo 15 tys koron netto (przecietnie) .
I wy mowicie ze 5 tys to jest uczciwa cena ?
Ja osobiscie dalbym 10 razy tyle gdybym mieszkal na wynajetym mieszkaniu razem z 10 kolesiami i roznosil gazety a zona z dziecmi koczowala u tesciowej w Polsce .
Jestem popapranym wariatem waszym zdaniem ?
Ostatnio zmieniony 06 sty 2009 12:49 przez Smieszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Niech moc bedzie z wami wszystkimi .
Awatar użytkownika
Smieszek
Posty:218
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Pytanie dla poszukujacych

06 sty 2009 08:23

to smieszne brac za to kase i to nie jaka co widze.polak to swinia nikomu nie zalatwi bezinteresownie.moj maz jak moze to pomoze kazdemu czy do komuny czy skata pojedzie za darmo i jak bedzie mial mozliwosc to zalatwil by tez praca nie za kase.polak swojemu rodakowi by wbil noz w plecy niz cokolwiek by zrobil.jesli jestes dobrym czlowiekiem i katolikiem to pomoz za darmo a nie za kase.
anettaKONKEL
Posty:8
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Pytanie dla poszukujacych

06 sty 2009 12:00

Bron mnie Boze ! Tylko nie wyzywaj odrazu od katolikow 8-)
Czym ja sobie na to zasluzylem ? :evil:
Z katolicyzmu wyroslem wiele lat temu :ugeek:
Niech moc bedzie z wami wszystkimi .
Awatar użytkownika
Smieszek
Posty:218
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Pytanie dla poszukujacych

06 sty 2009 12:07

witam jestem zainteresowany ale pod pewnymi warunkami
hayden81
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości