polskie swinie w dani

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
polskie swinie w dani

15 lut 2009 12:32

dzwonilem do goscia ktory sie oglaszal na necie ze zatrudni ludzi do ogolnobudowlanki.WIEDZ DZWONIE.mowi ze ma robote przy szalunkach i ze jest bardzo ciezko i trzeba robic 240 godz w miesiacu:)odpowiadam ze sie nadaje itd.to on sie pyta ile chcem na poczatek,troche sie zakrecilem i mowie no nie wiem,za rozne stawki robilem,on zaczyna drzec morde i mowi ze jestem idiota bo nie potrawie odpowiedziec na proste pytanie:),a ze mi zalezy to grzecznie odpowiadam 240 godz,ciezka praca....13,14 tys.to powiedzial zebym sie leczyl i ze jestem glupi:)POZDRAWIAM LUDZI KTORZY U NIEGO ROBIA
cygmistrz
Posty:22
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: polskie swinie w dani

15 lut 2009 12:41

Proponuje jawnie napisac telefon do tego pana lub nazwisko czy nazwe firmy, aby innych rodakow nie nabijal w przyslowiowa butelke.

Mozna tu, na forum, stworzyc cos w stylu listy nieuczciwych pracodawcow. Nalezy jednak zawsze uzasadnic taka wypowiedz, aby uniknac ewentualnych pomowien.
Awatar użytkownika
slaww
Posty:103
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:Kopenhaga

Re: polskie swinie w dani

19 lut 2009 16:54

rezus

Re: polskie swinie w dani

20 lut 2009 19:38

Racja.Można by było coś takiego stworzyć.Stały wątek.A jeśli chodzi o pomówienia,to proszę iść do sądu.Takich ludzi,jak ten jegomość nie brakuje na całym świecie!
piotro
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości