polski samochod w danii

O wszystkim co nie pasuje do innych kategori. BEZ OGŁOSZEŃ
Re: polski samochod w danii

18 paź 2010 20:00

Tak tylko wez poprawke na to ze koles za to auto nie dostal wiecej jak ok.20-stu tys.koron.Od tej ceny odlicz ok.63%kosztow podatkowych i zarobek dla dilera.
Struś Pędziwiatr
Posty:130
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: polski samochod w danii

26 lis 2010 13:42

napisze tak do misio_99- kolego, co do zarejstrowania auta w dani to problem nie polega na jak dlugo ten samochód bedzie w dani , bo przeciez jesli jest to praca sezonowa na 3 miechy to spoko zalatwisz to tylko muszisz to zgłosic i czekać az raczy ktos odpowiedziec, ale najwazniejsze jest to ze jezeli przyjedziesz do dani drogim autem, gdzie o tym nawet nie wspomniales , to tak ci przeliczą ten samochód ze ci sie odechce jezdzenia nim po dani, no chyba ze masz drobne jakies 100.000 koron a ten cel,co dziwne jest w tym kraju ze kazdy urzedasz podchodzi do tematu z własnym pomyslem, jeden powie ze nie darady, drogi powie oki ale to bedzie kosztowało tyle i tyle, a jesli chodzi o zatrzymania policji to juz sie skonczyło ze policjant tylko pouczył i przypomnial ze auto ma byc wyprowadzone za granice dani, wszyscy wiedza ze po otrzymaniu kontraktu jest sie zobowiazanym w ciagu 2 tyg, na wyprowadzenie auta z dani,lub przerejstrowania go na danie, czy to jest cos nowego, jestem tu 4 lata, a co sie stało w danis crow, jednym zabrali tablice a drogim tylko wlozyli kartki z informacja ze maja 2 tyg na wyprowadzenia auta, i na zgloszenie sie na policje, jak mysle po mandaty, wspominajc mojego kolege , to po jakies 10.000 tys ,, wzieli sie za wszystkich , panowie pracujemy w dani,pozdrawiam serdecznie
kuntz1
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: polski samochod w danii

04 gru 2010 23:18

Witam!
Czy kwartalne płacenie podatku rejestracyjnego należy się tylko tym, którzy mają pobyt czasowy w Danii?
Pozdrowienia
Tomasz
TomDK
Posty:10
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: polski samochod w danii

05 gru 2010 14:20

Z tego to nie ja sam moglem rozlozyc oplaty kwartalnie a jestem tu na stale i skat rozlozylby mi to max na trzy lata a po tym okresie reszte musialbym zaplacic jednorazowo.Wydaje mi sie ze to czy ci rozlozy oplaty na kwartaly zalezy tez od wartosci auta bo jesli bedzie to jakis stary wozek i podatek bylby nie wielki to beda kazac zaplacic ci w calosci ja mialem do zaplaty ok.92 tys.podatku za moj samochod ale go sprzedalem w pl. i tu kupilemna dk.numerach.
Struś Pędziwiatr
Posty:130
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Odyn
Posty:155
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: polski samochod w danii

02 sty 2011 15:58

I bardzo dobrze, że kontrolują. Ja też niedawno zmieniłem samochód na duński i wcale nie jest to taki ogromny wydatek jak na tutejsze zarobki, ale nasi rodacy muszą "fiziować" dobrymi furami z zimnym łokciem wystawionym przez szybę,może takie akcje SKATU dadzą im do myślenia.
tomeek83
Posty:21
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: polski samochod w danii

02 sty 2011 19:18

Witam forumowiczów :)
Dla większości zainteresowanych jazdą samochodem na polskich blachach w Dani proponuję obejrzeć filmik jak duńska policja i SKAT wyłapują polskich kierowców. Przemyślenia dla zainteresowanych.
http://www.tvsyd.dk/artikel/72689:Razzi ... -arbejdere
kris47
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Awatar użytkownika
asvejle
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: polski samochod w danii

08 lut 2011 11:47

Cześć.

Czy można przerejestrować auto na polskich tablicach na duńskie?
Czy Polak pracujący w Danii mający zarejestrowane auto również w Danii może poruszać się swobodnie po tym kraju?

Pozdrawiam
dziku1508
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
tomeek83
Posty:21
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Różne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości