Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

Porady na tematy warunków i zasad pracy w Danii, podatków itp. oraz wasze komentarze na temat firm. BEZ OGŁOSZEŃ!!!
Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

12 kwie 2010 17:03

Widze monika,że zmieniłaś login,żeby sie bronić.Chciałbym tylko sie dowiedzieć jakim prawem wyrzucacie ludzi na bruk w środku nocy??Nie macie za grosz szacunku i ludzkiej uczciwości.Faktem jest,że ani ja ani narzeczona nie przyjechaliśmy tu na wakacje,a jedynie zostaliśmy sprowadzeni przez was do pracy,której nie byliście w stanie zapewnić.Powiedz jak długo mieliśmy znosić tą sytuacje i nie szukać pracy na własną reke? Zabolało,że nam sie coś ruszyło,a wy nadal nie umiecie sami znaleźć sobie pracy?!Bo przecież już nie macie darmowej tłumaczki,a bez języka moi państwo to trudno jednak sobie poradzić.Ale mniejsza z tym...nie zniżam sie do waszego poziomu,nie oczerniam(jedynie ostrzegam,podając fakty) i nie życze sobie żadnych kontaktów z tak zawistnymi ludźmi jak Wy...Na szczęście są jeszcze ludzie,którzy nie sprzedadzą cie za "korone" i pomogą w trudnej sytuacji...a karma zawsze wraca do nieuczciwych predzej czy później...pozdrawiam:)
zygab77
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

11 wrz 2010 12:50

co wy ludzie robicie dajecie sie krecic jakim palentom w polsce sobie z takimi szybciudko radzilem nie rozumiem co to znaczy nie wyplaci pieniedzy nie znam takiego okreslenia .Dajecie sie w konia robic to tylko szukac takich bez kitu ludzie jak by mi nie wyplacil pieniedzy nie dosc ze w dani bym z nim poszedl na ostro to jeszcze w polsce wpadli by do niego i po rodzinie sie przejechali na porfel bym wiechal co miesiac by placil jak za zboze i policja by mu nie pomogla .Ludzie jak wy dajesie sie traktowac w polsce taki numer by nie przeszedl a wy sie boicie upomniec o swoje bez kitu ja sie w tej firmie zatrudnie albo ktorys z chlopakow ale los bedzie ich biedny a ta pani niech uwaza bo skonczy gdzies w agaencji u turkow w niemczech a z tamtad nie wroci tak szybko
neoo777
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

13 wrz 2010 18:35

POlecam pozew zbiorowy teraz w modzie:) udać się do prawnika.. i zobaczyć jaki zarzut można bym im postawić
Dariusch
Posty:50
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
POLKA40
Posty:24
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

27 wrz 2010 16:53

To znaczy jak ty pracujesz na czarno i oszukujesz z podatkiem to w porzadku ale jak ciebie oszukaja to placz i narzekanie?

Tobie wolno innych oszukiwac ale jak ciebie...

To sie nazywa uczciwosc!
niamniam
Posty:286
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

28 wrz 2010 17:12

Całkowicie zgadzam się z wypowiedzią niamniam. "Podziwiam" odwagę tych, którzy przyjeżdżają tutaj bez niczego... bez żadnej znajomości języków obcych, bez legalnej pracy... a jak coś się zaczyna dziać to mają pretensje do każdego, tylko nie do siebie. Dodatkowo, przykro mi to pisać, ale psują opinię innym Polakom. Nie oczekujcie od ludzi uczciwości, jeżeli sami nie potraficie tacy być. Smutne.
a_kasiek
Posty:14
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

09 maja 2011 13:02

Maya-Service ApS
Dianalund

z ludzkiej przyzwoitosci nie podaje nazwiska pracodawcy, ktorego ogloszenie znalazlam wlasnie na tej stronie. Pisalam o tym w kategorii: Pomocy! i chcialam tutaj zalinkowac, ale nie jest juz chyba dostepne.
magma_6
Posty:5
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

13 maja 2011 21:42

Proponuję zgłosić sprawę SKAT`owi mailowo po polsku i Policji także!!! Szybciutko nimi się zajmą!
lukimorus1
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

15 maja 2011 10:35

myślisz, że to coś da? Od 2 dni jestem już w Polsce. Polacy, z którymi rozmawiałam po fakcie twierdzą, że powinnam była wzywać policję "na gorąco". Wtedy mogłabym liczyć przynajmniej na zaległe pieniądze.
magma_6
Posty:5
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

21 lip 2012 15:04

"rex":) populi, vox Dei ;)
sort
Posty:9
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Praca i podatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości