Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

Porady na tematy warunków i zasad pracy w Danii, podatków itp. oraz wasze komentarze na temat firm. BEZ OGŁOSZEŃ!!!
Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

25 maja 2009 22:20

bez podpisu...
Awatar użytkownika
misio_99
Posty:501
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Kontaktowanie:

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

25 maja 2009 22:46

.......... tylko że jak ktoś jest D.... to języka w G.... zapomina i o nic nie zapyta. A najlepiej jak już sprawy mają iść ostro , to jak co do czego to chętnych nie ma.
Awatar użytkownika
edidk
Posty:166
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

26 maja 2009 14:18

TAK na przyszlosc,chetnie posluze rada.Od dwoch lat pracuje w Danii u dunczyka.Firma ta doskonale zabezpiecza sie przed ewentualnymi nieporozumieniami jakie moga wyniknac podczas trwania umowy.Poprostu podpisuja z nami kontrakty i stosuja-KARY UMOWNE na wypadek niedotrzymania terminu,badz niedokonczenia czy porzucenia pracy. Kazdy z nas dobrze wie,ZE JAK MAM DOBRZE WYKONANA ROBOTE TO MI ZA NIA ZAPLACA.A niektorzy z was- widzialem to wielokrotnie traktuja firmy w Danii jak P.CZERWONY KRZYZ.Przyjezdzaja bez pieniedzy,bez narzedzi ale nazywaja sie jako uczciwe i solidne ekipy budowlane.Juz w pierwszym dniu pracy zadaja I pobieraja zaliczki na tak zwane zycie.Po czterech dniach nastepna zaliczka ,a piatego dnia porzucaja prace ,bo nie daja rady podolac zleceniu.Niektorzy posuwaja sie do kradziezy narzedzi z budowy oczywiscie na poczet swojej zle wykonywanej pracy.I POTEM WYPISUJA TAKIE BZDURY NA FORUM W INTERNECIE.JACY TO ONI SA BIEDNI I POSZKODOWANI A FIRMA ZLA BO NIEZAPLACILA. LUDZIE NAUCZCIE SIE DOBRZE I UCZCIWIE PRACOWAC,A NIE TYLKO NARZEKAC.
XXX
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

26 maja 2009 14:21

Co nie oznacza, że cwaniaczków z Odense nie należałoby pociągnąć po kosztach. Zrobić to mogą jedynie poszkodowani!
rex11
Posty:77
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:Silkeborg
Awatar użytkownika
edidk
Posty:166
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

26 maja 2009 15:43

Witam

Prowadze firme budowlana w Århus i niedobrze mi sie robi jak czytam wasze narzekania a zarazem mszczenie sie. Mam nadzieje ze zaden z was niegdy nie bedzie pracowal w mojej firmie. Widze tu tylko zazdrosc i msciwosc. A tak naprawde to wina napewno nie lezy tylko po jednej stronie. Z tym ujawnieniem nazwisk, adresow i telefonow to lekka przesada . Na miejscu tej firmy nie zostawilbym tak tego. Grozby sa przeciez karalne!
zbynio
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

26 maja 2009 18:19

Czyżby zbynio z Arhus miał filie w Odense, ha, ha, ha?
rex11
Posty:77
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:Silkeborg

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

26 maja 2009 21:47

Napisałem ten post nie po to zeby się pożalić tylko po to żeby ostrzec innych przed pracą u tych ludzi. Nie jechałem tam ani bez pieniędzy ani bez narzędzi (własne narzędzia to był jeden z warunków pracy), Faktem jest że nie podpisałem z nimi umowy bo poprostu była nie do przyjęcia (30-40dkk/h) ale jestem pewien że nie wielu z Was chciałoby pracować za taką kasę.
mirek_gliwice
Posty:4
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
mirek_gliwice
Posty:4
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

26 maja 2009 23:14

zbynio taki sam jak i inni pracodawcy, raczej nikt się do niego nie wybierze więc wielkie dzięki za dał namiary hahahahahah . Będzie wiadomo kogo unikać, poza tym mam inną dziedzinę. Co do gróźb ja też nie widzę żadnych, gość chyba za bardzo nad interpretuje różne rzeczy. Jak kazdy pracodawca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
edidk
Posty:166
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Praca i podatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 88 gości