Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

Porady na tematy warunków i zasad pracy w Danii, podatków itp. oraz wasze komentarze na temat firm. BEZ OGŁOSZEŃ!!!
Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

22 maja 2009 13:34

Ostrzegam przed firmą składającą się z dwóch braci (Andrzej i Piotr K.) i kobiety (Izabela, (zwykle ona odbiera telefony)) z Odense. Zatrudniają podwykonawców, zlecają im pracę a potem NIE WYPŁACAJĄ PIENIĘDZY ZA WYKONANE PRACE Oszukali już kilkanaście osób, pewnie niedługo znowu dadzą ogłoszenie że szukają pracowników bo już nikt nie chce u nich pracować. Ja niestety dałem się nabrać i pół maja pracowałem za free. Jeszcze raz ostrzegam: nie dajcie sie nabrać !!!
Zlecają prace budowlane, wykończeniowe
Ostatnio zmieniony 22 maja 2009 18:27 przez mirek_gliwice, łącznie zmieniany 2 razy.
mirek_gliwice
Posty:4
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

22 maja 2009 17:25

witam kolego! takie informacje sa bardzo przydatne dla polakow za granica. akurat dostalem oferte pracy i po przeczytaniu twojego ogloszenia "cyklem sie" mozesz podac jakies wieksze namiary na z jakiego nr tel oni wydzwaniali i w jakim zemiosle zatrudniali wyslij mi na e-maila david6@vp.pl dzieki pozdrawiam
dawidos
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

22 maja 2009 18:17

witam wszystkich ja tez kiedyś pracowałem dla piotra i jego barata andrzeja a sekretarka w tej firmie jest izabela czyli szefostwo nic sie nie zmienilo tylko pracownicy sie zmieniaja non stop wieloktotnie poruszny byl na forum temat tej wlasnie firmy i oszustw jakich sie dopuszczali to sa najwieksi zlodzieje chyba w calej w dani bez watpienia mnie tez oszukali na kilkanascie tys koron firma nazywala sie wtedy perfekt.tag i dzalali w odense i okolicach ludzie pracowali calymi dniami od switu do nocy wszystkie dni w tygodniu za pare tys koron skandal a najgorsze jest to ze to tak zwany rodak nas tak oszukuje nawet nie mozna go tak nazwac rowniez ostrzegam wszystkich przed tymi ludzmi
wiktor4
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

22 maja 2009 22:39

Witam wyobrażcie sobie ,że ja do tej firmy pojechałem w kwietniu za pierwszym razem jak dzwoniłem wszystko było ok. potem jak pojechałem to już było coś podejrzane bo zmienili numery tel.nawet pokazali co mamy robić bo bylem z kolegami bardzo dużo gadają i bardzo duże wymagania mieli odrazu wydało mi sie to podejrzane.Jeżdżą wypasionymi furami a jak rozmawiałem z dwoma ich pracownikami to nawet na fajki nie mieli cale szczęście ,że nie daliśmy sie nabrać .
Pozdrawiam wszystkich takich trzeba tępić.
PS.Jak ja bylem to firma nazywała się FASADE.TAG
Tomi
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

23 maja 2009 22:05

co jest panowie tylko nas trzech wydymali? zglaszajcie sie. Nie wiem moze sie boja nie ma czego sie bac gnoi trzeba tepic a im wiecej nas bedzie to lepiej "niby" nie chcialbym wiecej ale niestety jest tak. takich sku.......nów trzeba uj.....ac . Nie moze byc tak cholera jasna my chcemy pracowac a taki gnoj nas okrada nie dosyc ze bierze za nas 250kr za jedna godzinke to jeszcze nas okrada z naszej pensji
Pozdro dla wszystkich oszukanych tez w takiej firmie robilem kolo Nykobing
Ostatnio zmieniony 25 maja 2009 19:20 przez Tomi, łącznie zmieniany 1 raz.
Tomi
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

23 maja 2009 23:21

podajcie namiary firmy mam mały pomysł.........
Awatar użytkownika
edidk
Posty:166
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

24 maja 2009 22:43

witam panowie.
Mnie też oszukano w tej firmie.
Wtedy nazywała się perfekt.tag działali w okolicach Odensee . Nie ma czegoś takiego w tej firmie jak socjal duński. Wszystko pobiera firma . Pana Piotra i Andrzeja . Tylko potrzebuja dane osób pracujących w tej firmie. A pani Iza pytana o sprawy socjalne odpowiadała że przepisy się zmnieniają. Firma ta usługi wykonywała między innymi Turkom. W tej firmie pracowała wielu fachowców, którzy znali się na dekarstwie, i wykończeniówce wnętrz . Doszło w końcu do tego , że pan Piotr K. nie płacił czynszu za mieszkania. Aż odcięli prąd, ludzie zaczęli szukać pracy samodzielnie i wskutek tego powstała firma fasade.tag , która szuka w tej chwili podwykonawców z zarejestrowanymi firmami w Polsce. Obiecują im złote góry a tak naprawdę to jest WYZYSK . Pan Piotr nazywał swoich pracowników "synami debila" mam to nagrane w telefonie komórkowym . Jeżeli ktoś chciałby go posłuchać to nie ma problemu z przesłaniem. Proszę w takim razie odpisać na tą wiadomość i przesłać swój adres e-mail. Jeżeli ktoś z czytających tą wiadomość jest zainteresowany pracą w tej firmie mogę przesłać im nagranie pana Piotra . K i naliczaniu stawki godzinowej przez Panią Izę . Ta firma może w sytuacji obecnej zmieniać nazwę , ale właściciele zostają tacy sami. Pan Piotr i Andrzej K. A sekretarka odbierająca telefony . NIeznająca duńskiego języka to p. Iza .
daniel066
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

25 maja 2009 12:04

szkoda ze nikt nie ma chociażby nieaktualnego adresu aby do nich dojść......
Awatar użytkownika
edidk
Posty:166
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

25 maja 2009 15:19

bez podpisu...
Awatar użytkownika
misio_99
Posty:501
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Kontaktowanie:

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

25 maja 2009 16:04

Widzicie szanowni koledzy. Każda nieuczciwośc skutkuje tak długo jak sie jej pozwala. Nie zgłosiliście tej sprawy do Skat ani policji, kazdy zapewne z własnych powodów. Czy także uczciwych powodów? Bo jeśli to tylko kwestia nieznajomości angielskiego to za mniejszą sumę mozna wynając tłumacza lub za darmo w kommunie. Lecz jeśli wy sami godziliście się na pracę wiedząc, że może byc na czarno... A może wy jesteście ok tylko że tu jak w Polsce ONI maja wszędzie znajomości? Otóz nie, w Skat na pewno nie mają...
rex11
Posty:77
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:Silkeborg

Wróć do „Praca i podatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości