Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

Porady na tematy warunków i zasad pracy w Danii, podatków itp. oraz wasze komentarze na temat firm. BEZ OGŁOSZEŃ!!!
Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

05 sie 2012 07:01

pojavił sie nowy oszust pan tomasz romanowski i jego firma TN-CREW ZNAJDUJĄCA SIE W OKOLICACH VEJLE ten sam sposób działania i te same oszustwa moze są znajomymi...... omijajcie tą firme wielkim łukiem smierdzi w niej gównem....tez zostałem przez niego oszukany....tylko jego oszustwo na mojej osobie wyladowało juz w prokuratuze trzeba tępic takie firmy. pozdrawiam
marteny
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

18 sie 2012 16:35

[glow=red,2,300]Marcin Malagowski[/glow] z miasta ILAWA :o Przyjechali z Polski opukany po pracy w Grecji, niby ze był wielkim budowlańcem ale oszukali on sam ludzi ( Pakistanczykow ) płacił im 5€ za godzinę.

Po czasie wrócił do Pl., bo już nie miał gdzie wykonywać zleceń.
W Pl. tez pracował i tam tam tez pozostawił po sobie smrodu oraz wstydu jednej ucziwej mniejszej firmie z Iławy.
[glow=red,2,300]Marcin Malagowski[/glow] :o przyjechali z kolega mojego znajomego do mnie Tn-Crew aby wykonowyć prace jako 2 osobowa ekipa na tak zwane praca /zlecenie, po 2-3 dniach z podobało im się i zapytali czy nie mogę bym ich zatrudnić na stale, z duńskim kontraktem bo w Polsce jest bieda i chcieli by sobie mieszkać razem ze swoimi zonami/dziećmi na stale.

Przemyslalem to i stwierdziłem ze okey damy rade lubię pomagać innym. Jak już załatwiłem im adr. w Kommunie i rożnego rodzaju pozwolenia.

Minął jakiś miesiąc, stwierdził Marcin Malagowski :o ze on tak nie morze ze on w ten sposób nigdy się nie dorobi bo wszytko idzie na koszt Królowej (Skat). A ze ja wyciagnełem reke swoja Kupiłem im auto na duńskich blachach, dawałem aby mieli jak się rozbujać, o tym Marcin :o nie wspomina, no za czelo się, ze on chce zjechać, chce się rozliczyć, mowie okey, wzielismy kajecik, i wyliczyłem ile wziol A/C przez cały okres czasu, zrobiłem mu wyplata dałem mu nawet ferie penge (netto), i tak zostało ze jest mi winien 4000 DDK.
Do tego kupiłem mu bilet autobusowy do Iławy za 800 Kr. a on za to ze czul się oszukany wszedł na nowe wyremontowane mieszkanie i zaczął robić demolkę sufitów w pomieszczeniach.
Udało się jednemu z pracowników oderwać od tego, i został eskortowany przez innych znajomych do innego miasta gdzie przenocował, i opuścił Danie .

Marcin Malagowski :o miał jeden problem :o alkohol cały tydzień pil wiec jak człowiek pije to często są z tego kłopoty, dziwi mnie ze on ma do mnie pretensje, jak by nie patrzec to demolka domu kosztowała mnie 3 sufity do poprawki/malowanie itp. oraz łazienka cala, nie mowiąc o wczesniejeszych stratach.

Chciałem porostu abyście czytelnicy wiedzieli druga Strone tego zdarzenia Pozdr. serdecznie Tomasz Tn-Crew
dunczyk30
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

05 gru 2012 18:09

Co jak co Tomek ale uwazam ze Twoje rozliczenia z kajecika sa bezbledne :) Pozdrawiam Fiona :) :)
imprezawrc
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

22 sty 2013 06:07

Witam.

Ja również miałem to nieszczęście pracować u Piotra Klosa w Odense :/. Teraz ta pseudofirma nazywa się Odense Desing Snedkeri. Przyjechałem tak jak wielu, kompletnie w ciemno, nie znając tutejszych stawek ani przepisów. Pracowałem tam za 50Kr na godzine 0_o, zwolniłem się 15 listopada 2012, nawet w przyjaznej atmosferze. Piotr wciąż nie zapłacił mi za ok. 400 godzin mojej pracy, najpierw czarował że nie ma pieniędzy, że muszę poczekać do "nie wie kiedy" az wpłyną jakieś
pieniądze. No i tak czekam do dziś, Piotr nie odbiera ode mnie telefonu (on chyba myślał że zjadę do Polski i dam sobie spokój).
Byłem z tym w SKATcie, ale obawiam się że nie mogą mu nic zrobić. Z końcem roku zamknął firmę, otworzył inną i działa dalej.

Ahh czemu dopiero dziś przeczytałem ten temat? Piotr myślał że kasa mi się skończy, wrócę do Polski i będzie cicho.
Nie mam po prostu słów na takie skurw*syństwo, jeśli SKAT nie będzie mógł nic zrobić to wtedy ja zrobię wszystko. I zrobię to po Polsku...
Może będę miał z tego tytułu kłopoty, nie dbam o to. Poprzednio byłem w Belgii i tam też oszukał mnie polski pracodawca, także moja frustracja jest ogromna.
Tak się składa że wiem całkiem sporo na temat Piotra Klosa i jego cyrku, i mam już kilka pomysłów jak zatruć frajerowi życie.

Jeżeli jest winny pieniądze komuś jeszcze, i chcecie o to zawalczyć lub po prostu pomóc, to piszcie do mnie na maila: radekm90@wp.pl
Może wspólnie coś zdziałamy. Polak mnie w Danii oszukał, a Duńczyk mi pomaga z takim zaufaniem że aż jestem w szoku, gdyby nie on już dawno bym poszedł
z torbami.

Proponuje zmienić nazwę tematu na bardziej ostrzegającą, bo ja przeoczyłem i są skutki :)
On pochodzi z mojego miasta w PL, z Legnicy, ale wstyd..
Odense Desing Snedkeri, Piotr Klos, żona Magda, jeżdżą czarną BeeMką seria 7, z tych nowszych.
Wiem o was wszystko, także się pilnujcie...
radekm90
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

18 wrz 2013 16:10

mysle ze nalezy zrobic pozew zbiorowy ze ich konkretnie usiedlic
socool
Posty:4
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Ważne! !!! Ostrzegam !!!!

24 wrz 2016 17:29

Firma nazywa sie Blue Collar, moze byc takze pod nazwa Job Supply. Omijac szerokim lukiem!!! Artura Cebule z Ikast tez!!!
marlif
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Praca i podatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości