Stawki !!! ile zarabiamy :) bez przechwalek prosze :)

Porady na tematy warunków i zasad pracy w Danii, podatków itp. oraz wasze komentarze na temat firm. BEZ OGŁOSZEŃ!!!
Stawki !!! ile zarabiamy :) bez przechwalek prosze :)

12 wrz 2010 11:38

Witam kolezanki i kolegow.

Jestem w Danii od 12 dni. Mam juz za soba wiele emigracyjnych wojazy. Bylem w US i UK. Teraz czas na DK. Mam nadzieje, ze byl to dobry wybor. Na razie przyjechalem pracowac za grosze by byc na miejscu i tu szukac. Prosze byscie napisali jakie stawki panuja obecnie w Danii. Mysle o pracach typu :

- magazynier
- magazynier/dostawca ( to obecnie robie )
- sprzatacz zwany konserwatorem powierzchni plaskich.
- monter telekomunikacji (to chcialbym robic - takie me wysztalcenie. tu mam pyt kolejne. czy ktos wie jak sie nazywa glowny dunski operator telekomunikacyjny - odpowiednik naszej TP ?)
- pracownik remontow drogowych ( tam chyba mozna zarobic )
- operator maszyn w fabryce ( to robilem kilka lat wiec mam dobre Cv w tym temacie tylko jakos widze malo fabrych w moich okolicach )

jesli ktos pracuje w tej branzy prosze napisac jakich zarobkow mozna oczekiwac. najlepiej jakby kwoty byly w netto. jesli nie prosze zaznczyc ze chodzi o brutto.


serdecznie pozdrawiam
Michal
michalpolo
Posty:7
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Stawki !!! ile zarabiamy :) bez przechwalek prosze :)

14 wrz 2010 18:50

Drogi Michale :D
Pozwolę sobie "oświecić Cię" jako, że jesteś w tym kraju "nowy".

Mianowicie - jest to kraj o specyficznym ustroju, jeszcze bardziej "ciekawym" prawie i ..o bardzo ujednoliconych zarobkach.
Nie wiem, czy znajdziesz kogoś, kto zechce dokładnie mówić ile i jak zarabiać, ale powinieneś wiedzieć, że we wszystkich wymienionych przez Ciebie branżach, zarabia się, bez dodatków, 110-130 kr brutto. ( Nie wliczam wyjątków, a operatorów remontów drogowych, nie znam żadnych - nie ten kraj ;) )
milky
Posty:91
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Stawki !!! ile zarabiamy :) bez przechwalek prosze :)

19 wrz 2010 17:16

150 ciekawskich ale nikt nie napisze ile zarabia. Polacy... ha ha ha
michalpolo
Posty:7
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Stawki !!! ile zarabiamy :) bez przechwalek prosze :)

19 wrz 2010 17:49

a czegoż ty się spodziewał człowieku, a co ciebie obchodzi za ile ja pracuje, czy ja się ciebie pytam ile razy w tygodniu uprawisz sex? tak samo osobiste, trochę ogłady!
buli
Posty:73
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Stawki !!! ile zarabiamy :) bez przechwalek prosze :)

22 wrz 2010 22:25

nie ma problemu, spytaj a dostaniesz odpowiedz. przeciez jestesmy anonimowi! zazdrosc polaczka nie zna granic!
michalpolo
Posty:7
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Stawki !!! ile zarabiamy :) bez przechwalek prosze :)

23 wrz 2010 08:43

To ty zazdroscisz innym.
Pytasz o cos o co normalny, w miare kulturalny czlowiek i w Polsce NIGDY nie pyta.

I jeszcze sie oburzasz, pytac mozna ale czy inni sa chetni odpowiedziec to ich prywatna sprawa.
niamniam
Posty:286
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Stawki !!! ile zarabiamy :) bez przechwalek prosze :)

23 wrz 2010 12:04

W ramach zarobkow w DK przypomnial mi sie fajny dowcip:

Podawanie zarobkow brutto w Danii to jak podawac dlugosc penisa wliczajac w to dlugosc kregoslupa :lol:
Odyn
Posty:155
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Stawki !!! ile zarabiamy :) bez przechwalek prosze :)

23 wrz 2010 20:45

:lol:

Bardzo dobre i bardzo prawdziwe :-)
niamniam
Posty:286
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Stawki !!! ile zarabiamy :) bez przechwalek prosze :)

26 wrz 2010 14:34

ale 311 osob chce wiedziec ile inni zarabiaja :) smieszni jestescie, nikomu niczego nie zazdroszcze. no chyba ze ma libido pozwalajace 3 razy dziennie po 2h posuwac swoja panne. pozdro dla normalnych.
michalpolo
Posty:7
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Stawki !!! ile zarabiamy :) bez przechwalek prosze :)

26 wrz 2010 17:09

Zazwyczaj płacone jest od 100-150 koron za godz pracy. wszystko zależy od w jakiej firmie sie pracuje, co sie potrafi i w jakim stopniu zna sie jezyk angielski lub dunski. przecietne zarobki polakow w dani wachaja sie od 12tys kron w góre. Nie licze budowlanki bo jak jest sezon to oni ryja jak krety non stop i moga zarobic spokojnie z 20tys koron na miesiac.
nali333
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Praca i podatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 90 gości