ZWOLNIENIE SIĘ - A-KASSE - WSPARCIE DLA BIZNESU?

Porady na tematy warunków i zasad pracy w Danii, podatków itp. oraz wasze komentarze na temat firm. BEZ OGŁOSZEŃ!!!
jakotako
Posty:22
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: ZWOLNIENIE SIĘ - A-KASSE - WSPARCIE DLA BIZNESU?

24 lis 2010 19:11

Chlopie czy ty analizujesz ten tekst ktory piszesz?odnosze wrazenie ze nie i jesli sie nie myle to przeczytaj go jeszcze raz tylko zrob to po malu,masz jakis urojony pomysl czy tez plan na bisnes sam nie wiesz jaki i skad wziasc na niego pieniadze ja ci podpowiem skad z nierzadu a nie od rzadu ogol sobie chlupy z dupy i do roboty.Poprostu marnujesz sobie zycie takim podejsciem do pracy i w ogole jestes jakis aspoleczny niepasuje ci nic i nikt,wez sie ogranij i zrob cos z soba bo tak to tylko tlen zuzywasz i nic z tego niemasz i miec nie bedzisz,nie chce ci sie pracowac to nie pracuj ale nie kombinuj przy tym jak wyciagnac kase od panstwa na dotetek jeszcze bezwrotna a przy tym jakie wymagania 45 kola na jakies pseldobisnesy.
Struś Pędziwiatr
Posty:130
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: ZWOLNIENIE SIĘ - A-KASSE - WSPARCIE DLA BIZNESU?

25 lis 2010 10:34

Pakuj sie kolego i wracaj skad przyjechales!
Poza takimi jak ty, jest tutaj wielu normalnych ludzi!
Farvel
zajac
Posty:235
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: ZWOLNIENIE SIĘ - A-KASSE - WSPARCIE DLA BIZNESU?

25 lis 2010 18:45

Bosze...
Struś - bez komentarza - szkoda moich palców i klawiatury aby odpowiadać.
Zajac - tak jak pisałem muszę się jeszcze w tym kraju pomęczyć z rok - dwa :(
Cóż - widzę że sensownej odpowiedzi na moje pytania raczej się nie doczekam.
Całe szczeście już wkrótce Święta więc będzie można 2 tygodnie w Polsce pobyć :D :D :D - im bliżej Świąt tym człowiek robi się coraz bardziej szczęśliwy :) Wyrazy współczucia dla tych którzy nie mogą lub nie chcą jechać na Święta do Polski :(
Farvel
jakotako
Posty:22
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: ZWOLNIENIE SIĘ - A-KASSE - WSPARCIE DLA BIZNESU?

25 lis 2010 21:46

Oczywiście marne odniesienie do treści poprzedniego komenta zastąpiłeś uszczypliwą uwagą… ale niczego innego od trolla " jakotako" sie nie spodziewałem. :lol:
jeni
Posty:47
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: ZWOLNIENIE SIĘ - A-KASSE - WSPARCIE DLA BIZNESU?

25 lis 2010 23:46

Sprawdz na Krifie - Selvbetjening. Sa tam informacje o mozliwych kursach.
Obecnie daja (w gazetce) "voucher" o wartosci powyzej 1000kr na rozmowe - coaching jesli osoba rozwaza zmiane pracy, kariery itd.
anne
Posty:91
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
jakotako
Posty:22
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Praca i podatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości