Zapytanie o SKAT

Porady na tematy warunków i zasad pracy w Danii, podatków itp. oraz wasze komentarze na temat firm. BEZ OGŁOSZEŃ!!!
Zapytanie o SKAT

25 lut 2013 22:37

Witam,
Pracowałem w Danii parę miesięcy po czym wróciłem do kraju. Ze skatem się rozliczyłem i dostałem niewielki zwrot.
W następnych latach (będąc już w Polsce) dostawałem z Danii rozliczenia podatkowe za bieżące lata <ogólnie 2 rozliczenia jeszcze dostałem > (nie wiem czemu, nie byłem zameldowany na stałe w DK, przyjechałem na prace "sezonowe", zresztą na tych rozliczeniach wszedzie bylo 0,00 - czyli zadnych wplywow, przychodów itd bo mnie po prostu w Danii już nie bylo/ nie pracowałem, nie przebywałem na terytorium DK)

Na wszystkich tych rozliczeniach (dostałem w kolejny latach 2 rozliczenia) widniało
restskat = 0,00
Beregnet skat = 0,00
Forskudsskat = 0,00

O co mi chodzi? - otóż czy jeżeli miałbym jakiś dług/dopłatę wobec skatu za dany rok to zostałby on uwzględniony w następnych latach rozliczeniowych jeśli bym go nie zapłacił ? - wtedy w następnym roku w rozliczeniu, które dostałem będąc juz w PL w restskat widniałaby jakaś suma, którą byłbym wininen skatowi za poprzednie lata ??

Dzięki za odp
bepro
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Praca i podatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 448 gości