Mobbing w pracy

Porady na tematy warunków i zasad pracy w Danii, podatków itp. oraz wasze komentarze na temat firm. BEZ OGŁOSZEŃ!!!
Mobbing w pracy

13 paź 2013 18:36

Witam. Pracuję w Dani od miesiąca i padam tu ofiarą Mobbingu. Pracodawca krzyczy po mnie z byle powodu, odzywa się bardzo nieprzyjemnie, atmosfera jest naprawdę nieprzyjemna, nie tłumaczy mi co i jak mam robić, albo robi to bardzo zwięźle i niezrozumiale, a potem mnie ochrzania że robię to źle. A pracodawca mówi że albo akceptuje się jego warunki albo.. on mnie tu nie trzyma. Kto może ucieka z tej firmy. Mnie nie stać na przeprowadzkę, bo przyjechałem tu za ostatnie pieniądze, dlatego trzymam się tej pracy.

Praca działa na mnie bardzo niekorzystnie, jestem zestresowany, zmęczony, nie wysypiam się a w pracy muszę wyrabiać bardzo wysokie normy (pracuję na produkcji).

Czy jest coś co mogę zrobić, żeby się bronić? Słyszałem o związkach zawodowych, ale boję się cokolwiek zrobić bo boję się że wyląduję na ulicy (mieszkam w mieszkaniu pracodawcy) bez pieniędzy i bez pomocy, a idzie zima. Z tego samego powodu boję się odejść z pracy albo przeciwstawić się pracodawcy.

Dodam, że pomijając dominację pracodawcy nad pracownikami, i niemożliwość dialogu z nim na ten temat, to jest uczciwa, legalna praca.
rolky
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Praca i podatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości