Polacy w Danii proszę o poradę

Porady na tematy warunków i zasad pracy w Danii, podatków itp. oraz wasze komentarze na temat firm. BEZ OGŁOSZEŃ!!!
Polacy w Danii proszę o poradę

14 paź 2013 21:30

Witajcie, obecnie mieszkam w Polsce, ale myślę o wyjeździe do Danii. Planuję zakup mieszkania w Polsce jednak wizja zobowiązania kredytowego na 30 lat mnie przeraża. Problem w tym, że mam 42 lata, średnie wykształcenie i brak znajomości jakiegokolwiek języka obcego. Proszę poradźcie czy warto, jakie mam perspektywy? Nie wiążę swojej przyszłości z zagranicą, biorę pod uwagę pobyt na okres maksymalnie 3 lat, aby pokryć przynajmniej część tych zobowiązań w szybszym czasie.
Vanna
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Polacy w Danii proszę o poradę

15 paź 2013 15:51

a jak zamierzasz znalezsc prace.Jesli już ją masz to się nie zastanawiaj i oczywiście praca w duńskiej firmie
papulo
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Polacy w Danii proszę o poradę

16 paź 2013 11:33

Masz minimalne perspektywy na jakikolwiek sukces. Bez znajomosci jezykow i jakichs interesujacych kwalifikacji (wymienilbys je pewnie) bedziesz musial skorzystac z pomocy polskich posrednikow albo pracodawcow, a to z reguly, niestety, bandyci i zlodzieje.
restore
Posty:84
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Praca i podatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości