QVikar z Horsens - Wykańczalnia psychiczna

Porady na tematy warunków i zasad pracy w Danii, podatków itp. oraz wasze komentarze na temat firm. BEZ OGŁOSZEŃ!!!
QVikar z Horsens - Wykańczalnia psychiczna

21 cze 2014 01:14

Witam,
kilka miesięcy temu zainteresowałem się wraz z dziewczyną pracą w firmie QVikar z Horsens. Pani Zofia W. za załatwienie pracy wzięła od nas po 2500 koron, wyrobiła nam na swoją fikcyjną umowę EU Ophold, upchała nas w chacie z 10cioma osobami za 2200/m-c(to też warunek pracy u niej), no i zaczęliśmy pracę w jednej z dużych korporacji sieci sklepów. Wszystko było by OK, gdyby nas psychicznie nie wykańczała codziennym tołkowaniem co możemy, czego nie możemy i z kim możemy rozmawiać, a z kim nam nie wolno i na jaki temat z wielkim ultimatum: "jak nie to pożałujecie!, mam znajomą w SKAT`cie!, i wystarczy jej tylko moje jedno słowo, a Was usadzi".
W pierwszy dzień wręczyła mi jakiś nie aktualny papier dotyczący pozwolenia na samochód i powiedziała że nie muszę wyrabiać żadnych pozwoleń.
Jak się okazało po miesiącu pracy w korporacji, miała deal z Duńczykiem wydalonym razem z nią z Niemiec, Panem Alanem S. a ludzie przez nią zatrudnieni do korporacji za sprawą Pana Allana S. byli co raz gorzej do siebie nastawienie dzięki jej ciągłym wnikaniem w życie prywatne (przegląda cudzą pocztę!). Za przedłużenie kontraktu wzięła od kilku osób, w tym od swojej siostry po 2500 koron.
To jest tylko ziarenko we wszystkich jej sztucznych problemach oraz aferach które potrafi stworzyć ludziom w firmie. Ale nic dziwnego że ma nudy:), jest starą panną:) Jak coś jej nie podpasuje, napisze Ci maila lub sms`a typu : (skopiowany sms) ......zajmowales sie podlymi sprawami. Co na tym ugrales?, Zosce zydowce pokarze i nasram na nia. A jak wyjade to sie bede smial bo jak ja tam wiecej nie zarobie to nikt z tych ludzi nie zarobi bo ich wy.....la bo ja to zalatwie. Nad jednym sie zastanawiam, jak bedziesz mogl zyc z taka swiadomoscia, ze jestes tak podlym czlowiekiem, ja bym sie brzydzila byc twoim kolega czy kolezanka. Byc takim podlym czlowiekiem bo nie bede pisac jak o tobie wszyscy mowia i mowili. Nikt nie mial o tobie dobrego zdania i z wszystkimi sie awanturowales widocznie taki jestes ale przyjdzie czas by ktos uteperowal twoje bardzo brzydkie poczucie humoru i bys nie krzywdzil innych dobrych ludzi pisanien.Staraj sie zyc zgodnie z prawem i placic podatki a nie wypisuj, ze ktos ich nie placi bo ja ci nie siedze w portfelu ale jak chcesz to poszperam. Mysle, ze moj prawnik dostanie maila, ktorego kleciliscie na moj temat." Sami to oceńcie..
Przestrzegam przed firmą QVikar i przed Zofią W. Potrafi dać popalić psychice. Jeśli ktoś myśli, że będzie spokojnie pracował za jej pośrednictwem to się gruuubo myli.
Zmienia miejsca siedziby firmy rok w rok by zmylić SKAT i ludzi którzy spalili już jej miejsca dzięki jej "Troską o innego".

Powodzonka ludziska :shock: :mrgreen:
Robson
KOKSIAK
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Praca i podatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości