Nowi w mieście.

Porady na tematy warunków i zasad pracy w Danii, podatków itp. oraz wasze komentarze na temat firm. BEZ OGŁOSZEŃ!!!
Nowi w mieście.

13 paź 2014 22:39

Witam. Przyjechałem ze swoją dziewczyną do Kopenhagi. Miałem, mogło się wydawać pewną pracę, ponieważ byłem tutaj w 2008 roku i posiadam numer CPR. okazuje się jednak, że mój CPR jest jakby zablokowany i muszę odnowić kartę podatkową, a tego nie mogę zrobić bez umowy o pracę. Właściwie to nic nie mogę zrobić bez umowy o pracę ( SKAT, pozwolenie na pobyt itd.). Słyszałem że najlepszym wyjściem w tym wypadku są VIKARIATY. Zarejestrowaliśmy się w Adecco, Vikarringen oraz Team Vikaren w Ishoj i polecono nam czekać na telefony z ofertami. I tu pojawia się problem, ponieważ tak sobie już czekamy od kilku tygodni i nie możemy się doczekać. Dzwoniłem do nich już kilka razy i za każdym razem słyszałem, że jeszcze nic nie wiedzą, nie dostali zapotrzebowania od klientów i polecili dalej czekać.

I tu pytanie do rodaków. Czy ma ktoś jakiś pomysł co mogę jeszcze zrobić? Oprócz spakowania się i wyjechania oczywiście. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
thebhoy
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Nowi w mieście.

20 lis 2014 09:36

kolejni, Boze ilez jeszcze naiwnych osob mysli ze ktos w tym kraju im pomoze NONSENS!!!
Wracaj do Polski bo tu juz na nic polacy nie moga liczyc bo Dunczycy i 3 f nas nienawidzia
zakwas
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Praca i podatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości