Praca w FK distribution Taastrup

Porady na tematy warunków i zasad pracy w Danii, podatków itp. oraz wasze komentarze na temat firm. BEZ OGŁOSZEŃ!!!
Praca w FK distribution Taastrup

02 kwie 2015 20:32

Witam wszystkich, jestem tutaj nowy na tym forum. Mam pytanie i nadzieję ze uzyskam jakąś odpowiedź. Przez 4 mc-e pracowałem w pewnej firmie gazeciarskiej, której szef podpisał umowę z ta firma. Jak się potem dowiedziałem co poniektórzy pracują dla FK poprzez kontrakt wystarczy podobno jak się ma busa albo vana (akurat takowego posiadam). Jak wygląda cała procedura zatrudnienia na kontrakt i zarabiania na samego siebie ? Jakie są warunki pracy stawka od tak zwanej ruty? Chciałem wcześniej popytać o to jak byłem w Danii, ale niestety nie było czasu i możliwości i wolałem nie wychylać się przy swoim szefie. (to chyba normalne) Miał ktoś styczność z tą firmą ? z tego co wiem i usłyszałem w tej firmie pracuje paru polaków którzy rekrutują rodaków na kontrakt. Jeśli ktoś wie jak to wygląda i wie coś na temat tej firmy byłbym wdzięczny za uzyskanie odpowiedzi, bo widzę że dużo naszych rodaków pracuję na gazetach. Dziękuje i pozdrawiam.
Prg_wawa
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Praca i podatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości