Cofniecie CPR?

Porady na tematy warunków i zasad pracy w Danii, podatków itp. oraz wasze komentarze na temat firm. BEZ OGŁOSZEŃ!!!
Cofniecie CPR?

05 lis 2015 09:17

Witam,
przepraszam, ze bez polskich znakow - inaczej nie moge. Otoz sprawa wyglada nastepujaco: pracuje w Danii od nieco ponad miesiaca przez agencje niestety. Ponoc roznie z ta agencja bywa, ale CPRy dostaje sie po jakis 2 miesiacach. No i sprawa wyglada tak, ze pracodawca tutaj na miejscu nieco zrobil mnie w ciula, bo na skonczenie przeze mnie pewnej pracy w ramach podziekowan odplacil sie wypowiedzeniem (bo nie jestem juz potrzebny). Za tydzien jak okres wypowiedzenia minie stwierdzilem, ze pojade w ciemno do Kopenhagi, zeby lazic od knajpy do knajpy i dawac swoje CV. Pytanie tylko: czy moj numer CPR, ktorego "robienie" jest w trakcie zostanie jakos cofniety? Czy jesli dostane prace jeszcze przed otrzymaniem CPR to powinienem osobiscie zlozyc ponowny wniosek?
Z gory dziekuje za pomoc.

PS. przy okazji, jakby ktos mial jakies sugestie gdzie szukac pracy, albo mialby jakis tani pokoj (lozko) na wynajem w Kopenhadze to rowniez prosilbym o odezwanie sie.

Pozdrawiam
Domanweb
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Praca i podatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 115 gości