Artykul o polskich "biznesmenach" w Danii

Porady na tematy warunków i zasad pracy w Danii, podatków itp. oraz wasze komentarze na temat firm. BEZ OGŁOSZEŃ!!!
Artykul o polskich "biznesmenach" w Danii

11 maja 2008 14:00

Taki artykul pojawil sie na Onecie:

Co o tym sadzicie?
noname

Re: Artykul o polskich "biznesmenach" w Danii

11 maja 2008 15:50

Jak wiadomo do takich artykułów należy podchodzić z dystansem... jednakże nie mówię, że to nie jest prawda... wystarczy spojrzeć na ogłoszenia na tym portalu typu sprzątanie (60 DKK za godzinę na czarno)...
bez podpisu...
Awatar użytkownika
misio_99
Posty:501
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Kontaktowanie:

Re: Artykul o polskich "biznesmenach" w Danii

11 maja 2008 17:55

Artykul jest prawdziwy , przemilcza wiele roznych gorszych spraw jak oszustwa i niewyplacanie pieniedzy nawet pod stolem .
Musze jednak powiedziec ze my Polacy sami jestesmy sobie winni ,wszedzie szukamy okazji ,czesto chcemy z gowna krecic bat ,uwielbiamy tez wykozystywac i oszukiwac wlasnych rodakow .
Jak kiedys zwrocilem uwage na takie ogloszenia , to mnie zakrzyczeli ze niby agresywny jestem i nie moja to sprawa .Faktycznie nie moja :ugeek:
Stare przyslowie pszol mowi :Czemus biedny ? bos glupi.
Niech moc bedzie z wami wszystkimi .
Awatar użytkownika
Smieszek
Posty:218
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Artykul o polskich "biznesmenach" w Danii

11 maja 2008 23:20

Masz racje. Zdarzaja sie nieuczciwi Polacy, zarowno w Polsce, jak i w Danii. Nic nowego. Ale skoro lamane jest prawo - to nalezy zglosic to na policje, do sadu itd. Demokratyczne panstwo sankcjonuje przestrzeganie prawa.
Awatar użytkownika
slaww
Posty:103
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:Kopenhaga

Wróć do „Praca i podatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 124 gości